NaujienosKauno policija aiškinasi, kas nesusimokėjo už kvepalus

 Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės, kuomet šių metų sausio 10 d. Kaune, Karaliaus Mindaugo pr. esančioje parduotuvėje, buvo pavogti kvepalai, kurių vertė 220 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo asmenį, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos. Asmenis, atpažįstančius šį vyrą, ar žinančius jo buvimo vietą, ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 37) 303 573, (8 37) 30 34 50 arba rašyti el. paštu egidijus.merkelis@policija.lt. Kauno...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 5 vasario

 Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės, kuomet šių metų sausio 10 d. Kaune, Karaliaus Mindaugo pr. esančioje parduotuvėje, buvo pavogti kvepalai, kurių vertė 220 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo asmenį, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.


Asmenis, atpažįstančius šį vyrą, ar žinančius jo buvimo vietą, ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 37) 303 573, (8 37) 30 34 50 arba rašyti el. paštu egidijus.merkelis@policija.lt.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Centro policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str., dėl vagystės. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 2-ojo skyriaus prokurorai.

 

kaunas.policija.lrv.lt informacija

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up