RenginiaiKauno pareigūnų staigmena mažiesiems – žirgų terapija

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 12 rugsėjo
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Sakoma, jog dalintis gerumu, dovanoti šypsenas ir geras emocijas reikia ne tik šventiniu laikotarpiu – tai daryti reikia kasdien ir be progos. Būtent tai nusprendę  Kauno apskrities policijos pareigūnai rugsėjo 11 dieną lankėsi Kauno klinikose, kur sergantiems vaikams, saulėtas dienas praleidžiantiems gydymo įstaigoje, surengė nedidelę šventę.

Trečiadienio popietę pareigūnai kartu su policijos bičiuliu Amsiumi, nešinu balionų puokštes vaikams, ir aktoriumi Andriumi Žiurausku pakvietė Kauno klinikose besigydančius vaikus trumpam, bet nuotaikingam pasibuvimui lauke. „Tikimės, kad vaikai ne tik pasigamino vitamino D, besimėgaudami saulės spinduliais, tačiau ir pasikrovė vitamino C atsargas – aktoriaus kartu su vaikais ir jų tėvais kurta pasaka visus privertė smagiai juoktis“, – šypsojosi bendruomenės pareigūnė, pridurdama, kad daugiausia šypsenų ir dėmesio sulaukė žirgai. Kauno jojimo veteranų klubo pirmininkas Stasys Laurinaitis į šventės vietą pristatė net du žirgus, kuriuos mažieji galėjo  paglostyti ir pašerti obuoliais bei morkomis. Drąsesni vaikai prižiūrimi profesionalių raitelių taip pat galėjo pajodinėti su žirgais ligoninės teritorijoje. Šventės metu taip pat priminta apie saugumą, linksmosios edukacijos metu dovanoti atšvaitai ir priminta apie jų reikalingumą bei teisingą dėvėjimą.

„Visi kartu norėjome suteikti vaikams kitokį laiką, pradžiuginti juos ir padovanoti įsimintinas akimirkas. Ši trumpa žirgų terapija, tikimės, kad praskaidrino jų dieną ir visų veidus užpildė šypsenomis“,  – teigia Kauno apskr. VPK Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus viršininkė Agnė Greblikaitė, užtikrindama, kad ateityje mažųjų dar laukia įvairių ir smagių edukacijų.

kaunas.policija.lrv.lt

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x