Kriminalai

Kauno pareigūnai prašo pagalbos: galbūt atpažįstate šį vyrą?

0

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl sukčiavimo, kuomet vasario 12 d. apie 17.00 val. Kaune, iš Draugystės g. esančios parduotuvės, prisistačius įmonės darbuotoju ir pateikus kito asmens dokumentus, įmonės vardu su mokėjimo atidėjimu buvo įsigyti du nešiojami kompiuteriai bei du mobiliojo ryšio telefonai. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo asmenį, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

kaunas.policija.lrv.lt nuotr.

Gyventojus, atpažįstančius šį asmenį, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu 8700 64840 arba rašyti el. paštu viktorija.varpuliene@policija.lt.

 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182 str. 1 d. Už tai numatoma baudžiamoji atsakomybė: viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorai.

 

Kauno vyriausiojo policijos komisariato informacija ir nuotrauka

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kriminalai