MiestasNaujienosKauno pareigūnai aiškinasi, kam prisireikė brangaus dantų šepetėlio

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės, kuomet šių metų sausio 6 d. Kaune, Savanorių pr., iš vaistinės buvo pasisavintas elektrinis dantų šepetėlis, kurio vertė 216 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo asmenį, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos. Asmenis, atpažįstančius šį vyrą ar žinančius jo buvimo vietą, ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 700) 64955, (8 37) 30 34 50 arba rašyti el. paštu aida.venciene@policija.lt. Kauno...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 13 vasario

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės, kuomet šių metų sausio 6 d. Kaune, Savanorių pr., iš vaistinės buvo pasisavintas elektrinis dantų šepetėlis, kurio vertė 216 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo asmenį, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Kauno vyriausiojo policijos komisariato nuotr.

Asmenis, atpažįstančius šį vyrą ar žinančius jo buvimo vietą, ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 700) 64955, (8 37) 30 34 50 arba rašyti el. paštu aida.venciene@policija.lt.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d., dėl vagystės. Už šią nusikalstamą veiką numatyta viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up