Žmonių istorijosKauno moksleivis nugalėjo tarptautiniame konkurse

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 15 balandžio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Balandžio 11–12 d. Latvijos sostinėje Rygoje vyko tarptautinis virėjų konkursas “Cheeseandmore…“ , kuriame dalyvavo moksleiviai iš Latvijos, Estijos, Lietuvos, Italijos, Lenkijos ir Ukrainos profesinio mokymo įstaigų.

Lietuvai atstovavo Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos ir Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro virėjų specialybės mokiniai Arnas Ramanauskas ir Rokas Galvonas. Konkurse rungėsi 15 komandų, sudarytų iš dviejų dalyvių, parinktų burtų keliu.

Konkurso dalyviai per 1,5 valandos turėjo pagaminti po tris porcijas užkandžių ir desertų, naudodami privalomus produktus: ruginę duoną, mocarelos sūrį, šviežius pomidorus užkandžiui bei šaltalankio uogas, minkštą sūrį ir grietinėlę deserto gaminimui, taip pat panaudoti papildomus produktus iš duoto sąrašo. Kauno mokymo centro mokiniai puikiai pasirodė šiame konkurse.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Komanda, kurią sudarė Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro virėjo specialybės I kurso moksleivis Rokas Galvonas ir Latvijos Kandavas Lauksaimnieci bastehnikums moksleivė Paula Dukajska, tapo šio konkurso nugalėtojais.

Roką Galvoną konkursui parengė profesijos mokytoja Vita Bruzgienė.

Šaltinis: chamber.lt

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments
  • Prenumeruokite naujieas
  • Scroll Up
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x