Kauniečiams redakcijaVideoKauno mieste supurtytas dviejų mėnesių berniukas

Rugsėjo 20 dieną į Kauno klinikas buvo atvežtas nė dviejų mėnesių neturintis berniukas. Policijai buvo pranešta, kad vaikas dūsta. Kauno prokuratūros atstovės žiniomis, mažamečiui buvo nustatyti kvėpavimo ir sąmonės sutrikimai. Prokuratūros atstovės duomenimis, įvykio dieną vaikas praleido tiek su savo motina, tiek ir jos sugyventiniu. Abu asmenys yra puikiai žinomi teisėsaugai. Namuose vaikui pradėjus springti, šis buvo gaivintas. Gaivinimo metu jis buvo supurtytas per smarkiai. Mažamečiui sužalota krūtinė, įtariami ir lūžiai. Dėl patirtų sužalotų jam...
Inga Bočiūtė Inga Bočiūtė2019 23 rugsėjo

Rugsėjo 20 dieną į Kauno klinikas buvo atvežtas nė dviejų mėnesių neturintis berniukas. Policijai buvo pranešta, kad vaikas dūsta. Kauno prokuratūros atstovės žiniomis, mažamečiui buvo nustatyti kvėpavimo ir sąmonės sutrikimai. Prokuratūros atstovės duomenimis, įvykio dieną vaikas praleido tiek su savo motina, tiek ir jos sugyventiniu. Abu asmenys yra puikiai žinomi teisėsaugai. Namuose vaikui pradėjus springti, šis buvo gaivintas. Gaivinimo metu jis buvo supurtytas per smarkiai. Mažamečiui sužalota krūtinė, įtariami ir lūžiai. Dėl patirtų sužalotų jam sutriko kvėpavimas, į smegenis išsiliejo kraujas.

Į namus atvykus medikams, kūdikis jau buvo be sąmonės. Manoma, kad vaikas buvo supurtytas tyčia. Daugiau informacijos pateikti Kauno prokuratūra žada gavusi medicininių tyrimų išvadas.

Šiuo metu mažametis yra reanimacijoje. Vaiko motinai jis yra vienintelis vaikas. Kūdikio šeima vaikų teisės specialistams iki šiol nebuvo žinoma.  Vaikų teisės apsaugos atstovė teigia, kad yra planuojama susitikti su kūdikio tėvais, suteikti jiems psichologinę pagalbą ištikus nelaimei bei tokiu būdu įvertinti grėsmės vaikui lygį.

Straipsnis parengtas remiantis lnk.lt informacija

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up