KultūraMiestasRenginiaiKauno menininkų namuose saksofonų vakaras

Sausio 9 d. 19 val. Kauno menininkų namuose (V. Putvinskio g. 56) vyks saksofonų kvarteto „Katarsis4“ improvizacinių kompozicijų vakaras. „Katarsis4“: Danielius Pancerovas (altinis/baritoninis saksofonas), Arminas Bižys (altinis/baritoninis saksofonas), Kazimieras Jušinskas (sopraninis/altinis saksofonas), Algirdas Janonis (altinis saksofonas). Bilieto kaina 3 Eur. Bilietus galima įsigyti Kauno menininkų namų „Mūzų svetainėje”, o taip pat visose TIKETA kasose. Informacija tel. (8–37) 22 31 44.  Saksofonų kvartetas „Katarsis4“ susibūrė 2015 m. pavasarį. Šiuos muzikantus suvienijo bendros idėjos bei požiūris į muziką bei jos atlikimą. Pirmosios repeticijos prasidėjo tiesiog nuo minčių bei...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 5 sausio

Sausio 9 d. 19 val. Kauno menininkų namuose (V. Putvinskio g. 56) vyks saksofonų kvarteto „Katarsis4“ improvizacinių kompozicijų vakaras. „Katarsis4“: Danielius Pancerovas (altinis/baritoninis saksofonas), Arminas Bižys (altinis/baritoninis saksofonas), Kazimieras Jušinskas (sopraninis/altinis saksofonas), Algirdas Janonis (altinis saksofonas). Bilieto kaina 3 Eur. Bilietus galima įsigyti Kauno menininkų namų „Mūzų svetainėje”, o taip pat visose TIKETA kasose. Informacija tel. (8–37) 22 31 44. 

Saksofonų kvartetas „Katarsis4“ susibūrė 2015 m. pavasarį. Šiuos muzikantus suvienijo bendros idėjos bei požiūris į muziką bei jos atlikimą.

Pirmosios repeticijos prasidėjo tiesiog nuo minčių bei garsų, ko pasekoje gimė unikalios kompozicijos kurių niekad nerašydavome natomis,tačiau intuityviai žinodavome ką turime daryti, bei kad svarbiausia yra klausytis vienas kito ir surasti bendrumą tarp skirtingų garsų. Nors ir kompozicijos buvo pusiau laisvai atliekamos, jose visuomet įsipindavo lietuvių liaudies motyvai, ritmika kuri staigiai galėdavo persipinti į muzikinį žanrą minimalizmą ir t.t. Ieškome prasmės ne rezultate, o pačiame procese, nes dažniausiai viskas kas gimsta čia ir dabar, klausantis vienas kito, sukuria autentišką skambesį bei savitai įdomu tiek mums tiek klausytojui.

Be daugybės solinių koncertų įvairiose erdvėse, saksofonų kvartetas „Katarsis4“ taip pat yra dalyvavęs ne viename festivalyje („Druskomanija“, „Sapfo“, „Jazz Park“), bei yra dalis tokių projektų/performansų „Dvi su puse“, „TATATO“ ir kt. Saksofonų kvartetas „Katarsis4“ – „Vilnius Jazz Young Power 2016“ finalininkai.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up