KultūraMiestasKauno kultūros centras kviečia originaliai paminėti vasario 16 d.

Avatar Gabrielė Lukšytė2019 7 vasario
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

DĖL MEILĖS. DĖL MEILĖS JAI. DĖL JOS.

Dvi šventės – trys kūrybinės dirbtuvės.
Dėl meilės – vasario 14 d. 13:00 val.
Dėl meilės Jai – vasario 15 d. 16:00 val.
Dėl Jos – vasario 16 d. 13:00 val.

Stabtelk pajausti, ateik išausti savo meilę, jausmus, mintis Lietuvai, meilei, Jai…

Kauno kultūros centro tekstilės studijoje tęsiame Tapiserijos mozaikos Lietuvai kūrimą. Kviečiame visus – vyrus ir moteris, mažus ir vyresnius, su šeima, draugais ar bendraminčiais į kūrybines dirbtuves išausti savo mintis ir jausmus apie Lietuvą. Sudėję po dalelę tos Lietuvos, kurią nešiojamės savyje, kursime vieną didelę tapiseriją (pranc. tapisserie – rankų darbo austinis sieninis kilimas), atspindinčią mus visus.

Pirmoji projekto dalis – kūrybinės dirbtuvės. Jų metu susipažinsite su tapiserijų audimo būdu mažuose rėmeliuose bei projekto idėja – kurti savo mažąją tapiseriją, kuri taps vieno didelio kūrinio dalimi. Kviesime akimirkai pamąstyti apie savo santykį su Lietuva ir, su mūsų pagalba, išausti 8 x 8 cm dydžio audinukus, „sudedant“ į juos savo mintis ir jausmus, išreikštus per simbolius, spalvas.

Antroje projekto dalyje, remiantis dalyvių mintimis, bus sukurtas didelio formato piešinys, pagal kurį mažus kūrybinių dirbtuvių dalyvių audinius jungsime į vieną didelę tapiseriją-mozaiką. Užbaigtą kūrybinį darbą nuo 2020 m. vasario 16 d. galėsite pamatyti Kauno kultūros centre bei kitose kultūrinėse erdvėse.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Būtina registracija tel.: +370 612 15828
Užsiėmimai vyks 200 auditorijoje.

Dalinkitės su savo draugais
  • Prenumeruokite naujieas
  • Scroll Up