MiestasNaujienosSveikata

Kauno klinikoms – parama, skirta moterims, sergančioms krūties vėžiu

0

Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos (angl. International Women‘s Association of Vilnius) narės nepamiršta Kauno klinikų pacienčių, sergančių krūties vėžiu. Jos, kaip ir kasmet, įteikė šioms moterims dovanas – 50 krūties audinio žymeklių. Šie iš labai brangių metalų pagaminti žymekliai naudojami išplitusio naviko, esančio krūtyje, riboms prieš neoadjuvantinį gydymą pažymėti. Po šio gydymo, naudojant šiuolaikinius chemoterapinius vaistus, dažniausiai navikas visai išnyksta.

Kauno klinikų generalinis direktorius prof. habil. dr. Renaldas Jurkevičius dėkodamas sakė, kad ši dovana yra svarbi tiek ligoninės pacientėms, tiek personalui. „Džiaugiuosi, kad kiekvienais metais aplankote mus su reikšmingomis dovanomis. Ši parama padės ne tik pacientėms, bet ir personalui dar labiau gerinti onkologijos paslaugų kokybę ligoninėje“, – kalbėjo profesorius.

„Kauno klinikose kasmet apie 500 moterų išgirsta krūties vėžio diagnozę, todėl ši dovana ypatingai reikalinga ir leidžia pagerinti pagalbos prieinamumą, įtariant krūties onkologines ligas. Esame labai dėkingi už bendradarbiavimą ir skirtą paramą“, – dėkojo Onkologijos ir hematologijos klinikos vadovė prof. Elona Juozaitytė.

Radiologijos klinikos vadovas prof. Algidas Basevičius pabrėžia, kad tokios dovanos kaip ši leidžia tobulėti personalui ir tikisi, kad radiologijos gydymo galimybės ateityje bus dar geresnės.

Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos labdaros ir komunikacijos koordinatorė Erin Gainer-Grigaliūnė džiaugiasi, kad nepaisant pandemijos keliamų iššūkių pavyko surengti labdaros renginį „Sužydėjusi viltis“ (angl. „Blossom of Hope“) ir už paaukotus pinigus nupirkti krūties audinio žymeklius. „Tikime, kad skirta parama padės lengviau diagnozuoti krūties vėžį Kauno klinikų pacientėms, jos greičiau pasveiks ir grįš į įprastą gyvenimo ritmą.“

Jau tryliktą kartą iškilmingo labdaros vakaro „Sužydėjusi viltis“ (angl. „Blossom of Hope“) metu surinktos lėšos buvo skirtos priemonių įsigijimui, kurios gerina krūties vėžio diagnostiką. Per pirmuosius 13 veiklos metų „Sužydėjusi viltis“ (angl. „Blossom of Hope“) surinko 260 000 tūkstančių eurų, už kuriuos nupirko ir paaukojo medicinos priemones, skirtas vėžio diagnostikai.

Kauno klinikų informacija

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas