ĮmonėsVerslas

Kauno Gelžbetonis – betono ir gelžbetonio gamybos lyderis

0

Kauno Gelžbetonis tai daugiau kaip penkis dešimtmečius sėkmingai dirbanti statybinių medžiagų ir konstrukcijų gamybos įmonė. Bendrovė gamina surenkamuosius betono ir gelžbetonio gaminius, prekinį betoną, armatūros ruošinius, betoninius aplinkos tvarkymo elementus. Ši įmonė užsiima daugybe darbų, tačiau jie geriausiai žinomi dėl savo gamybos ir jų gaminiai yra šulinio žiedai, dugnai, dangčiai, sąramos, laiptų maršai, sieninės plokštės, perdangos plokštės, kolonos, grindinio trinkelės, kelio ir vejos bortai.

Kauno Gelžbetonis“ garsus betono gaminiais. Veikiant temperatūrai, betonas ir plienas plečiasi ir susitraukia beveik tolygiai, jie gerai sukimba, todėl deformacija yra beveik vienoda. Betono ir plieno strypai turi skirtingas mechanines savybes – betono gniuždomasis stipris yra 10–20 kartų didesnis nei jo tempiamasis stipris, o plieniniai strypai yra ypač tempiantys, todėl gelžbetonis sukurtas taip, kad atlaikytų vidinę įtampą apkrovos sukeltą įtampą. UAB Kauno Gelžbetonis gamina surenkamuosius betono ir gelžbetonio gaminius, prekinį betoną, statybinius mišinius, armatūros ruošinius, betoninius aplinkos tvarkymo elementus.

1963 m. Buvo įmonės veiklos pradžia. Įmonė buvo įkurta kaip pagalbinė bazė tuo metu statomai Kauno cheminio pluošto gamyklai. Iki 1978 m. Bendrovės pavadinimas yra Kauno gelžbetonio antroji statybos gamykla, ji dalyvavo statant Žaliakalnio pramoninę zoną Kaune. Vėliau įmonė tapo neatsiejama asociacijos „Gelžbetonis“ dalimi.

Šiuo metu UAB Kauno gelžbetonis teikia šias paslaugas:

  • Gaminamų betono mišinių pristatymas į statybvietę automobilinėmis 6-10 m3 betono maišyklėmis.
  • Betono mišinių pristatymas automaišykle ir padavimas į klojinius betono siurbliu.
  • Aplinkos tvarkymo elementų (grindinio trinkelių, šaligatvio plytelių, kelio ir vejos bortų, tvoros elementų) pristatymas ir iškrovimas.
  • Nestandartinių surenkamų betono ir gelžbetonio gaminių gamyba pagal individualius užsakovų darbo brėžinius.

Siekdama patenkinti rinkos paklausą ir gaminti produktus, atitinkančius Europos kokybės standartus, įmonė teikia didelę reikšmę naujų technologijų paieškai ir diegimui. Šiuo metu UAB „Kauno gelžbetonis“ valdo Vokietijos HESS įmonės automatizuotą betoninių aplinkos tvarkymo elementų gamybos liniją, modernią ir efektyvią „Stetter“ betono ir statybinių mišinių gamybos liniją bei pusiau automatinę proceso liniją tranšėjų šulinių gamybai. Bendrovė turi visą sunkvežimiuose montuojamų betono maišyklių ir galingų „Putzmeister“ betono siurblių parką, kuris gali pristatyti betono mišinius į statybvietę pagal klientų užsakymus, nepaisant kiekio.

Kauno Gelžbetonio veiklos aprašymas:

  • Kauno Gelžbetonis turi savo tikslą, kuriuo ir vadovaujasi. Jiems svarbiausia, jog rinkai būtų tiekiami kokybiški gaminiai. Taip pat, norint užtikrinti gerus santykius, Kauno Gelžbetonis palaiko ilgalaikius ryšius ir bendradarbiauja su užsakovais ir tiekėjais.
  • Kauno Gelžbetonis daug dėmesio skiria gamybos planavimui, gamybinių procesų ir gaminių kokybės kontrolei. Taip pat verta paminėti, jog kruopščiai tiria rinkos ir kliento poreikius.
  • Svarbu tai, jog kiekvienas darbuotojas savo kompetencijos ribose yra atsakingas už atliekamo darbo kokybę ir kokybės gerinimą. Taip pat įmonė analizuoja veiklos rezultatus, ir atsižvelgia į rinkos ir klientų poreikius.

UAB „Kauno gelžbetonis“ didelį dėmesį skiria produkcijos kokybei ir gamybos kontrolei. Siekdamas užtikrinti pagamintos produkcijos kokybę, UAB „Kauno gelžbetonis“ įsteigė laboratoriją, kurioje nustatomos ir išbandomos g / b ir betono gaminių, betono mišinių, plieno armatūros ir statybinių agregatų savybės. Betono sudėties derinimas ir naujų cheminių priedų efektyvumo bandymai atliekami laboratorijoje.  „Pastatų konstrukcijos ir medžiagų tyrimų centras“ nuolat tikrina pagamintų gaminių eksploatacines savybes. UAB „Kauno gelžbetonis“ sertifikavo savo gaminius sertifikavimo centre. Kolonas, perforuotas perdangos plokštes, laiptų elementus, sijas, kraštovaizdžio elementus ir kitas pastato konstrukcijas bei pastatų agregatus galima įsigyti su tai patvirtinančiais sertifikatais.

Komentarai

Comments are closed.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės