MiestasVideo

Kauno eismo evoliucija: kokių pokyčių galime tikėtis? (vaizdo įrašas)

Numatyta ilgalaikė strategija, kuria siekiama išspręsti Kauno eismo problemas. Laidoje „Delfi tema“ Kauno miesto darnaus judumo plano rengimo komiteto pirmininkas Visvaldas Varžinskas bei Susisiekimo ministerijos darnaus judumo ekspertas Jonas Damidavičius pristatė eismo pokyčius, kurie laukia ateityje. 

Jonas Damidavičius kaip pagrindines Kauno eismo problemas, kurias reikėtų spręsti darnaus judumo planu, įvardija spūstis, susidarančias dėl transporto gausos ryte ir vakare bei pačiame miesto centre esančio didelio eismo srauto.

Visvaldas Varžinskas pabrėžia, kad yra išsikelti ilgalaikiai ir trumpalaikiai tikslai, skirti padėti įgyvendinti darnaus judumo planą ir išspręsti minėtas problemas. Trumpalaikiams tikslams pasiekti buvo numatytos trys pagrindinės priemonių grupės. Viena iš jų – intelektinė eismo valdymo sistema,  apimanti išmaniąją automobilių stovėjimo valdymo sistemos įdiegimą, žemos taršos zonos senamiestyje diegimą ir išmaniojo  transporto srautų valdymo sistemą, kas minimizuotų eismo intensyvumą. Taip pat viešojo transporto sistemos gerinimas, švieslentės ar prioriteto suteikimo pagrindinėse miesto sankryžose.Trečioji priemonių grupė yra „bevariklio transporto ir pėsčiųjų judumo skatinimas“.

Daugiau informacijos apie darnaus judumo planą laidos įraše:

 

kaunieciams.lt

Gauti pirmųjų Nemuno vandens mėginių tyrimų rezultatai

Previous article

Švenčiant Valstybės tarnautojo dieną gera žinia – daugėja norinčiųjų tapti tarnautojais

Next article

Comments

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *