Miestas

Kauno centre įvedami nauji greičio ribojimai

0

Antradienį Kauno miesto eismo saugumo posėdyje nuspręsta sumažinti maksimalų leistiną greitį Laisvės alėją kertančiose gatvėse. Planuojama, kad greitis šiose gatvėse bus sumažintas iki 30 km/val., o kertant Laisvės alėją bus galima važiuoti ne didesniu kaip 20 km/val. greičiu.

Mažinti maksimalų leistiną greitį nuspręsta Maironio ir A. Mickevičiaus gatvėse. Jomis bus galima judėti 30 km/val. greičiu, o prieš pat Laisvės alėją, kuria vaikščioja pėstieji, bus galima važiuoti 20 km/val. greičiu.

Tikimasi, kad šie pakeitimai padės sudrausminti proto neturinčius vairuotojus, kurie nesivadovauja eismo saugumo reikalavimais ir šią atkarpą kerta važiuodami 50 km/val. ar greičiau.

Komisijos posėdyje atkreiptas dėmesys ir į netvarkingai šiose gatvėse paliekamus automobilius. Policija pažadėjo sustiprinti automobilių statymo kontrolę šiose miesto gatvėse.

Eismo pakeitimai įsigalios, kai bus įrengti nauji greitį ribojantys ženklai.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/auto/patarimai/kauno-centre-ivedami-nauji-greicio-ribojimai.d?id=73408724http://www.delfi.lt/auto/patarimai/kauno-centre-ivedami-nauji-greicio-ribojimai.d?id=73408724

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas