tvari mada, Kauno bibliotekoje „Tvari mada: sumaniai, atsakingai ir vis tiek stilingai”, Kaunieciams.lt

Kauno bibliotekoje „Tvari mada: sumaniai, atsakingai ir vis tiek stilingai”

0
123

Kviečiame į kampanijos „ES drauge saugiau“ renginį „Tvari mada: sumaniai, atsakingai ir vis tiek stilingai”, kuris vyks Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje, Laisvės al. 57, Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu, balandžio 25 d. 18 val.

Kartu su knygos „Žmonės, kurie saugo Europą“ heroje, ekovizioniere, socialinės iniciatyvos TEXTALE įkūrėja Viktorija Nausėdiene ir KTU Aplinkos inžinerijos instituto direktore dr. Žaneta Stasiškiene diskutuosime apie mados industrijos poveikį aplinkai, svarstysime koks gali būti kiekvieno mūsų asmeninis indėlis einant atsakingo vartojimo keliu ir kaip kasdieniu darbu galim puoselėti ir ginti visai Europos Sąjungai svarbias vertybes.

Susitikime ne tik kalbėsime apie tvarią madą bei atsakingą stilių, tačiau kviesime ir pasidalinti savo spintose slepiamais lobiais – dalyvauti rūbų MAINYTUVĖSE su individualiais stilisto patarimais. Sujungdami diskusiją su praktine dalimi, antrinio dizaino, stiliaus dirbtuvėmis ir mainytuvėmis, parodysime, kad gyventi KITAIP – sumaniai, atsakingai ir vis tiek stilingai – visai paprasta, ir tam dažnai pakanka vos keleto kasdienių įpročių keitimo.

Visi renginio dalyviai naująją knygą „Žmonės, kurie saugo Europą“ gaus dovanų!

Norinčius dalyvauti renginyje, kviečiame registruotis el. paštu renginiai@kaunas.mvb.lt arba telefonu (8 37) 22 23 57.

Svarbu:

Bendras mainams atsineštų daiktų skaičius – iki 10 vnt.
Taikinyje – moteriški ir vyriški šiltojo sezono drabužiai, avalynė, galanterija, papuošalai ir aksesuarai. Laukiame kuo margesnės dydžių, spalvų, medžiagų ir formų įvairovės!
Drabužius neškitės su pakabomis.
Visiems norintiems – individualūs patarimai stiliaus klausimais.
Antro šanso tą vakarą nesulaukusius daiktus padovanosime TEXTALE globojamoms socialinėms grupėms.

Renginys organizuojamas kartu su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje.

kaunas.mvb.lt inf.