KultūraLaisvalaikisNaujienosRekomenduojameŽmonėsKauno bibliotekoje knygos „Šeima – komandinis žaidimas“ pristatymas

Kviečiame į gydytojos psichoterapeutės Aurimos Dilienės knygos „Šeima – komandinis žaidimas“ pristatymą, kuris vyks Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinyje, Baltų pr. 81, vasario 22 d. 18 val. Autorę kalbins Jurgita Salinienė, Šeimų universiteto moderatorė, septynių vaikų mama. Profesionali šeimos konsultantė, gydytoja psichoterapeutė Aurima Dilienė knygoje „Šeima – komandinis žaidimas“ paaiškina, kodėl poros skiriasi. Pradėję kartu gyventi ar susituokę žmonės dažniausiai nežino, ko tikėtis, jie pradeda ilgą ir sudėtingą eksperimentų, bandymų ir klaidų kelią,...
Avatar Gabrielė Lukšytė2019 vasario 13

Kviečiame į gydytojos psichoterapeutės Aurimos Dilienės knygos „Šeima – komandinis žaidimas“ pristatymą, kuris vyks Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinyje, Baltų pr. 81, vasario 22 d. 18 val. Autorę kalbins Jurgita Salinienė, Šeimų universiteto moderatorė, septynių vaikų mama.

Profesionali šeimos konsultantė, gydytoja psichoterapeutė Aurima Dilienė knygoje „Šeima – komandinis žaidimas“ paaiškina, kodėl poros skiriasi. Pradėję kartu gyventi ar susituokę žmonės dažniausiai nežino, ko tikėtis, jie pradeda ilgą ir sudėtingą eksperimentų, bandymų ir klaidų kelią, nes paprasčiausiai nežino taisyklių. O žaidimas be taisyklių retai neša džiaugsmą. Autorė pateikia santuokos taisykles, kurios padės ne tik geriau suprasti santuoką, bet ir išgyventi krizes bei spręsti konfliktus.

Aurima Dilienė – psichoterapeutė, šeimų konsultantė, lektorė, vaikų ir paauglių psichiatrė. Šiuo metu gyvena ir dirba Prancūzijoje. Kartu su vyru Vaidotu augina septynis įvairaus amžiaus vaikus ir yra santuokoje jau dvidešimt šešerius metus.

kaunas.mvb.lt inf.

Scroll Up