LaisvalaikisRekomenduojameKauno biblioteka kviečia laime dalintis ir su keturkojais

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka jungiasi prie Kaunas 2022 iniciatyvos minėti Tarptautinę laimės dieną ir sako, kad Laimė yra šunys! Tad šią dieną kviečiame pripildyti biblioteką laimės, gėrio ir linksmų žaidimų užsukant pas mus su savo keturkoju bičiuliu. Kovo 20 d. 11–19 val. visi, kurie į biblioteką, Laisvės al. 57, ateis su augintiniais, bus pavaišinti Caffeine LT kava, o šuniukų laukia KIKA paruoštos dovanėlės. Kadangi ne visi keturkojai turi šiltus namus, o didžiausia laimė yra dalintis gerumu, kviečiame į biblioteką atnešti...

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka jungiasi prie Kaunas 2022 iniciatyvos minėti Tarptautinę laimės dieną ir sako, kad Laimė yra šunys! Tad šią dieną kviečiame pripildyti biblioteką laimės, gėrio ir linksmų žaidimų užsukant pas mus su savo keturkoju bičiuliu. Kovo 20 d. 11–19 val. visi, kurie į biblioteką, Laisvės al. 57, ateis su augintiniais, bus pavaišinti Caffeine LT kava, o šuniukų laukia KIKA paruoštos dovanėlės.

Kadangi ne visi keturkojai turi šiltus namus, o didžiausia laimė yra dalintis gerumu, kviečiame į biblioteką atnešti lauktuvių VšĮ „Lesė“ Kauno skyrius globotiniams. Tai daryti galima ir nelaukiant Laimės dienos – bibliotekos darbuotojai visą savaitę iki renginio priims dovanėles ir jas perduos prieglaudos darbuotojams.

Ši iniciatyva – Tarptautinės laimės dienos programos dalis.
Daugiau informacijos: www.laimesdiena.lt

Visa Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos skyriuose / padaliniuose vyksiančių Tarptautinės laimės dienos renginių programa čia.

Daugiau informacijos tel. (8 37) 22 23 57.

kaunas.mvb.lt inf.

Scroll Up