Kovo 14 dieną Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) atstovai susitiko su LR Sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga.
Susitikime dalyvavo LVBOS pirmininkė Reda Kneizevičienė, Kauno bendruomenių centrų asociacijos pirmininkas Ramūnas Navickas ir Balsių bendruomenės pirmininkas Rimantas Micka.

Su ministru buvo aptartas vietos bendruomenių vaidmuo dalyvaujant prevencinėse priemonėse sveikatinimo srityje, medicininių paslaugų plėtroje bei kovojant su alkoholizmo problemomis. Buvo išsakytas LVBOS pageidavimas įraukti vietos bendruomenių atstovus į Nacionalinę sveikatos tarybą.

Ministras informavo, kad kovo pabaigoje, kai bus paskirtas naujas viceministras, kuris bus atsakingas už prevencines priemones, Jam bus pavestas bendradarbiavimas su vietos bendruomenėmis. Jis pasidžiaugė kad mūsų organizacijos vizitas yra labai tinkamu metu, nes “minkštosios” sveikatos ministerijos priemonės bus dar tik rengiamos ir bendruomenių centrų atstovai galės teikti pasiūlymus jas rengiant.

Šaltinis: http://www.kbca.lt

0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments