Įmonės

Kauno baras karantino metu persikėlė į internetą

0

Kauniečių pamėgtas baras „Hop Doc“ nusprendė, kad karantino metu negali nuskriausti klientų ir visą baro asortimentą žaibiškai perkėlė į elektroninę prekybą. Sužinokite, kaip atrodo baras internete, ir kokį ypatingai viliojantį pasiūlymą jie turi. 

Vakarėliai per karantiną irgi persikelia į internetą 

Baro savininkas Mindaugas Urmanavičius pasakoja, kad išgirdę apie karantiną nusprendė meniu sutrumpinti iki populiariausių patiekalų ir ruošėsi tiekti maistą į namus – „Pasidarė šiek tiek liūdna, kai 5 metų įdirbį teko sutalpinti į pusę puslapio. Tačiau tikėdamiesi geriausio, ruošėmės blogiausiam. Pasirūpinom papildomomis dezinfekcijos priemonėmis, papildomai vienkartinių pirštinių, perstumdėm stalus, kad maisto atvykęs kurjeris nepatektų į pagrindines patalpas. Ir pasibaigus pirmai išvežtinio maisto prekybos dienai supratome, kad pardavėme lygiai vieną burgerį… Pamanėme, kad greičiausiai žmonės užsipirko produktų ir laiką leidžia gamindami namie, tad nebešvaistėme tam energijos ir ėmėmės kitų darbų. 

Po šios nesėkmės atsigręžėme į tai, kas mes iš tikro esame. HOP – apyniai, DOC – daktaras. Mes vadinamės apynių daktaru. O tai reiškia, kad turime ne tik maisto, bet ir daugiau nei 120 rūšių natūraliai fermentuotų gėrimų. O net 80% jų pagaminti mažose gamyklose, mažomis partijomis ir yra labai autentiški. Supratome, kad mūsų klientai greičiausiai ilgisi savo pamėgtų gėrimų, tad pasiraitojom rankoves ir per 10 dienų visą asortimentą perkėlėm į elektroninę parduotuvę. 

Norime suteikti galimybę pasidaryti vakarėlį internetu! Su draugais galite padaryti video vakarėlį, kurio metu visi galėtų mėgautis savo pamėgtais gėrimais. Kad ir mūsų populiariuoju Kombučia – tai natūraliai fermentuotas produktas, pasižymintis itin išskirtiniu skoniu. Arba netikėtų skonių limonadais iš Jungtinės Karalystės – jie verdami natūraliai su neįprastais priedais, kaip pavyzdžiui – kiaulpienės, varnalėšos, erškėčių šaknys ir anyžius! Arba – rabarbarų, cinamono ir saldžių obuolių sulčių derinys viename. Rinktis tikrai yra iš ko. Ir jei Jūs negalite atvykti į barą, nieko baisaus. Baras atvyks pas Jus. “

Išskirtiniai pasiūlymai gurmanams

Mindaugas sako, kad gali prisitaikyti prie kiekvieno ragautojo unikalaus skonio – „Esame maži ir dėl to – labai lankstūs. Jei klientas kažko pageidauja, o mes šiuo metu neturime, tai galime jam specialiai užsakyti ir pristatyti. Taip pat užsakymų ilgai laukti neteks, jei užsakymas pateiktas iki 15:00, jį gausite tą pačią dieną! Ir paskutinis, bet ne mažiausias privalumas – ypatingas mūsų asortimentas.  Per beveik 5 darbo metus turime atsirinkę gėrimus, kurie žmonėms patinka, taip pat nuolat siūlome naujoves, kurių pasirinkimui įtaką daro pasaulinės tendencijos, sezonas (taip taip, gėrimai turi sezoniškumą) ir gamintojų naujienos. Tad darome viską, kad tik nudžiugintume savo klientų skonio receptorius.“ 

Papildomas dėmesys žmonių saugumui

Karantinas užsitęsė ir savaime suprantama, kad per tokį laiką ilgimės ne tik susitikimų su draugais ar vakaro bare, bet ir pamėgtų skonių – „To, ką siūlome mes nerasite nei viename prekybos centre. O ir juose lankytis dabar gana pavojinga. Tad norėjome sukurti patogią pirkimo platformą, kad žmogui ieškant pamėgto skonio nereikėtų važinėti iš vienos parduotuvės į kitą ieškant specifinio produkto, galiausiai jo net nerandant.      

Viską suplanavome taip, kad kontaktas būtų minimalus ir užtikrintume žmonių saugumą. Klientas pateikia užsakymą internetu svetainėje hopdoc.lt, mokama Paysera pagalba, o siuntinys paliekamas prie durų. Tereikia tik parodyti asmens dokumentą, kuriame matytųsi gimimo data. Ir viskas. Jokio tiesioginio kontakto.  

Užsakymus gautus iki 15:00 pristatome tą pačią dieną iki 20:00. Šiuo metu pristatome  Kaune bei 15 kilometrų spinduliu aplink jį. O visi pristatymai yra nemokami. Pirkėjas ir gavėjas turi būti tas pats asmuo ir pirkimo metu jam turi būti suėję 20 metų. O sekmadieniais ilsimės, ir pristatymų nevykdome. Vakar buvo pirmoji prekybos diena ir labai džiaugiamės matydami, kad net 70% užsakymų yra skirti lietuviškai produkcijai. Nuostabu, kad mūsų pirkėjai palaiko ir vertina vietinius gamintojus. 

Užsakymus pakuojame dėvėdami kaukes ir apsaugines pirštines. Prekes gavę iš tiekėjų parą palaikome atokiau nuo visų, apipurškiame dezinfekciniu skysčiu ir tik tada komplektuojame bei  pristatome klientams.“ 

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės