Naujienos

Kauno automobilių turgus žengia į elektroninę erdvę

0

Kaune veikiantis didžiausias salyje naudotų automobilių turgus sukūrė skelbimų portalą „Automarkt.lt“. Tikimasi, kad galimybė virtualiai pristatyti ir pamatyti turguje parduodamus automobilius padarys prekybą aktyvesnę, rašo „Verslo žinios“.

„Pirmiausia norėjome susisteminti informaciją apie tai, kokie automobiliai parduodami mūsų turguje. Čia skelbimus su nuotrauka ir aprašymu nemokamai deda automobilių pardavėjai, o pirkėjai gali pamatyti, kas dabar pas mus parduodama. Juk apeiti maždaug 18 hektarų turgaus plotą nėra lengva“, – sako Kauno automobilių turgaus, kurį valdo bendrovė „Varanas“, direktorius Valentinas Naujanis.

Dabar turguje Kaune parduodama apie 1,5 tūkst. automobilių, dar apie 1,2 tūkst. mašinų parduodama turguje įrengtose 30 aikštelių, kurioms plotą nuomojasi prekiautojai. Šiame turguje automobilius perka lenkai, latviai, estai, moldavai, ukrainiečiai, lietuviai. Mūsiškiai nuperka apie 30-40 proc. automobilių, o likusią dalį – pirkėjai iš užsienio. Skaitykite daugiau: www.15min.lt

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos