Dviračiai, Kauno autobusų stotyje – finalinis projekto „Nauja dviračio šeima“ renginys, Kaunieciams.lt

Kauno autobusų stotyje – finalinis projekto „Nauja dviračio šeima“ renginys

0

Dviratis – neatsiejama kiekvieno vaiko augimo ir brandos dalis. Mokydamiesi važiuoti dviračiu, vaikai ne tik tobulina savo fizinius gebėjimus, bet ir bręsta kaip asmenybės. Deja, norėdami vaikui padovanoti dviratį, tėvai neretai turi tam išleisti nemažai pinigų, ką ne kiekviena šeima gali sau leisti.

Norėdami spręsti šią problemą ir į dviratininkų gretas įvesti kuo daugiau mažųjų aistruolių, „Kautra“ su partneriais surengė projektą „Nauja dviračio šeima“, skatindami prisidėti prie dviratininkų bendruomenės plėtimo ir padovanoti daugiavaikėms šeimoms savo nenaudojamą dviratį.

Įteikė daugiavaikėms šeimoms kauniečių dovanotus dviračius

Antradienio vakarą Kauno autobusų stotyje finišavo antrus metus rengiamas projektas „Nauja dviračio šeima“, kurio metu kauniečiai buvo kviečiami dovanoti nenaudojamus dviračius socialiai remtinoms daugiavaikėms šeimoms. Finalinio renginio stotyje  metu šeimoms buvo įteikti padovanoti dviračiai.

„Smagu, kad šiemet surinkome daugiau dviračių nei pirmaisiais metais – šeimoms atiteko 42 dviračiai. Gavome jų labai įvairių. Nuo mažų balansinių dviratukų iki didelių plentinių dviračių ar net elektrinio dviračio. Atsirado ir iniciatyvų kai žmonės rinko pinigus ir pirko naujus dviračius. Tai ir didėjantis dovanojamų dviračių kiekis rodo, kad kauniečiai nori padėti, tiki šia idėja. Manau tai jau tapo puikia kasmetine tradicija“, – pasakojo projekto organizatorės „Kautros“ marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Renginio metu kauniečių dviračius žymėjo policijos atstovai. Mažieji dviratininkai taip pat bendravo su policijos talismanu Amsiumi. Profesionalūs dviratininkai vaikams padėjo sureguliuoti dviračius.

Renginio akimirkos: