Gruodžio 7d. 15 val. Kauno geradariai kartu su labdaros ir paramos fondu „Mamų Unija“ organizuoja labdaros akciją: „Maža dovanėlė – didelė viltis!“. Šalia Kauno Šv. Petro ir Šv. Povilo arkikatedros bazilikos VDU studentai praeiviams dovanos muzikinę dovaną – populiariausius kalėdinius kūrinius.

Atlikėjai, kurie šiuo metu studijuoja VDU universitete ir praktiką atlieka Kauno muzikiniame teatre, visiškai neatlygintinai sutiko prisidėti prie šios akcijos. Tai kilnus pavyzdys Lietuvos atlikėjams, kad ne vien geras uždarbis gali praturtinti tavo gyvenimą.

Labdaros akcijos „Maža dovanėlė – didelė viltis!“ tikslas populiarinti ir atkreipti žmonių dėmesį į socialinį sluoksnį, kuriame apstu ašarų, skausmo, streso, nerimo bei įtampos.

Akcijos kūrėjų komanda nuolat didėja. Prie jos prisijungia vis daugiau žmonių, kurie aukoja savo laiką, išteklius ir resursus, nelaukdami jokio atlygio atgal. Fotografas, video operatorius, renginio savanoriai, skautai bei kiti geros valios žmonės ir įmonės renginiui parūpino reikiamą techniką, o viena kareivių bendruomenė pasirūpino, kad praeiviai nesušaltų, todėl juos vaišins karšta arbata.

« 1 5 »
« 1 11 »

„Šiandien džiaugiamės geriausiu draugu, galbūt gavę gerą įvertinimą iš švietimo įstaigos, galbūt pasisotinę skaniais pietumis, arba iš drabužių parduotuvės įsigiję naują apdarą. Tačiau kažkur už lango ligoninės patalpose susirūpinusi šeima gyvena su mintimi, kad galbūt viskas bus gerai,“ – sako renginio organizatoriai ir kviečia prisijungti prie akcijos, kurios metu bus renkamos aukos onkologinėmis ligomis sergančių vaikų šeimos centro namų statyboms paremti.

Akcijos metu taip pat bus įrengta „Vienos kėdės istorija“ instaliacija.

« 1 5 »
« 1 11 »

Renginio metu skambės šie kūriniai: „Džiaugsmas šiandien aplankė mus“ ; „Din dong! Merrily on high“; „Angelai aplankė mus“; „Tyliąją naktį“; „Little Drummer boy“; „That’s Christmas To Me“.

Atlikėjai: Emilija Mackevičienė, Monika Jatužaitė, Gytis Murauskas, Viktoras Jermolovas, Povilas Strikaitis

Daugiau informacijos čia.

Organizatorių informacija

« 1 5 »
« 1 11 »
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments