prekybos, Kauno Aleksoto mikrorajone – naujas verslo ir prekybos centras, Kaunieciams.lt

Kauno Aleksoto mikrorajone – naujas verslo ir prekybos centras

0
98

Kauno Aleksoto mikrorajone jau baigiamos naujo verslo ir prekybos centro LONGAS statybos. LONGAS išsiskirs šiuolaikišku moderniu eksterjeru bei novatoriškais sprendimais. Dviejų aukštų pastatas statomas strategiškai patogioje bei judrioje Veiverių gatvėje, kur bus puikiai pastebimas tiek pro jį pravažiuojančių kauniečių, kurių šioje miesto dalyje gyvena per 25 tūkstančius, tiek prošal keliaujančių miesto svečių.

A klasės verslo ir prekybos centras LONGAS gali pasiūlyti novatorišką erdvę verslui bei patrauklias nuomos sąlygas. Šalia pastato įsikūrę tokie prekybos tinklai kaip „Maxima“, „Senukai“, Lidl“, verslo centras „Sitis“ užtikrintai skatina klientų pasiekiamumą. Aleksote vyksta gyvenamojo rajono plėtra, tad statant vis naujus pastatus didėja ir gyventojų skaičius. Visa tai, be abejo, turi teigiamos įtakos prekybininkų veiklai ir verslo grąžai.

Patogi lokacija padeda pasiekti savo klientus, būti pastebimam. Naujiems klientams pritraukti, savo prekinio ženklo žinomumui ir matomumui didinti bei išsiskirti konkurencinėje aplinkoje galima reklamuojantis ten, kur ir dirbama – ant pastato fasado skirta specialia vieta reklamai.

Verslo ir prekybos centre LONGAS nuomotis biurus patogu ir taupu. Taupyti kaštus ir optimizuoti veiklos sąnaudas leidžia energinis pastato efektyvumas ir pažangūs aptarnavimo sprendimai. Vienas jų – galimybė patogiai iškrauti ir sandėliuoti savo prekes specialiai įrengtose patalpose pastato cokoliniame aukšte.

LONGAS projekto vystytojai nepamiršo ir smulkiojo verslo atstovų, kuriems siūloma išsinuomoti modernias mažesnių plotų patalpas. Čia vietą ras ir nedidelis apie 4–5 darbo vietų biuras, ir maža parduotuvė. Šalia šio verslo ir prekybos centro puikiai išvystyta infrastruktūra padeda pritraukti nuolatinius klientų srautus, strategiškai plėsti verslą.

Verslo ir prekybos centre LONGAS sukurtos puikios patalpų nuomos sąlygos, todėl verslo atstovai gali lengviau atsikvėpti – užuot koncentravęsi į eksploatavimo išlaidas, jie daugiau laiko gali skirti savo vykdomai veiklai ir verslo grąžai.

sa.lt informacija