krepšinio, Kauno “Aistės” turi naujus strateginius partnerius, Kaunieciams.lt

Kauno “Aistės” turi naujus strateginius partnerius

0
29

Artėjantį naująjį krepšinio sezoną Kauno moterų krepšinio komanda “Aistės” pasitinka džiugiomis nuotaikomis. Klubo direktorius Petras Aleksonis informavo, kad keičiasi strateginis klubo partneris. Trečiadienį klubo vadovas Petras Aleksonis bei LSMU Rektorius Prof. Remigijus Žaliūnas įformino abiejų organizacijų partnerystę.

Rektorius kartu su savo komanda svečiuose priemė klubo žaidėjas, trenerius. Abiejų šalių partnerystės liudininku tapo legendinis gerbiamas treneris Vladas Garastas. Treneris Vladas Garastas juokavo, kad krepšinis susideda iš dviejų dalių – moterų ir vyrų. Buvęs “Žalgirio” strategas linkėjo Kaunui turėti komandą, kuri žaistų Eurolygoje ir duotų reikiamą impulsą moterų krepšiniui.

krepšinio, Kauno “Aistės” turi naujus strateginius partnerius, Kaunieciams.lt

Nuotr. „Aistės LSMU“

LSMU Rektorius Remigijus Žaliūnas didižiavosi, kad padeda būtent moterų krepšiniui ir taip prisideda prie Kauno miesto komandos. „Universiteto misiją suprantu kaip pareigą išugdyti išlavintus, sveikus žmones, kurie kurs mūsų ateities gerovę. Nors esame ganėtinai specializuota aukštoji mokykla, mes nesame vien „žinių kalvė“, universitetas visada buvo ir bus kur kas daugiau – tai pilietinės visuomenės inkubatorius“.

„Mūsų šalis yra garsi vyrų krepšiniu. Pripažindami lygiavertiškumą ir pagarbą vienodoms galimybėms, didžiuojamės tapę būtent moterų krepšinio komandos dalimi“.

krepšinio, Kauno “Aistės” turi naujus strateginius partnerius, Kaunieciams.lt

Nuotr. „Aistės LSMU“

„Greitam apsisprendimui įtakos turėjo pačios geriausios universiteto bičiulio gerbiamo legendinio trenerio Vlado Garasto rekomendacijos. Tai dar viena proga kalbėti apie fizinio aktyvumo ir sporto naudą. Šis projektas bus vienas iš nedaugelio su Kauno miesto savivaldybe bendrai vystomų projektų, kurio tikslas – sveikas ir išsilavinęs Kaunas“,  – sakė LSMU rektorius prof. Remigijus Žaliūnas.

Klubo direktorius Petras Aleksonis džiaugėsi, kad pagaliau aplink klubą pavyko suburti ambicingus rėmėjus, partnerius, kurie leidžia galvoti komandai apie aukštesnius tikslus: “Pasinaudodamas proga noriu padėkoti Kauno miesto savivaldybei – gerbiamam Merui Visvaldui Matijošaičiui, vicemerams – Simonui Kairiui bei Povilui Mačiuiliui, sporto skyriaus vadovui Mindaugui Šivickui. Miestas tikėjo ir tiki mūsų komandos perspektyvomis, pačiu darbo procesu. Šalia šio gerbiamo būrio prisjungė ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, radome pagaliau generalinį rėmėją. Todėl tikrai galime sakyti, kad kilstelėjome visi vienu laipteliu aukščiau. Belieka visa šį pasitikėjimą pateisinti krepšinio aikštelėje. Žinome, kad Kaunas yra pasiilgęs pergalių ir padarysim viską, kad jos čia grįžtų.”

Facebook Comments