Krepšinio kovose pergales skinančioms Kauno klubo krepšininkėms dabar tenka atlaikyti malonų sveikinimų maratoną. „Aistės-LSMU“ vasario viduryje pergalingai į viršų kėlė Karalienės taurę, vos prieš kelias dienas Baltijos lygos finalinėje šventėje metė rimtą iššūkį Rygos TTT ekipai. Ir nors ir nelaimėjo finalo, kaunietės sulaukia sveikinimų dėl demonstruojamo krepšinio ir aišku, puikių rezultatų.

Karalienės taurės nugalėtojas ir Baltijos lygos vicečempiones šįkart pasveikino Lietuvos sveikatos ir mokslo universiteto rektorius prof. Remigijus Žaliūnas. Klubo žaidėjoms, treneriams, administracijai buvo įteiktos padėkos, kartu su atvykusiais svečiais įvertintas puikiai besiklostantis sezonas. Pagerbimo šventėje dalyvavęs gerbiamas treneris Vldadas Garastas palinkėjo kaunietėms kelti kuo aukštesnius tikslus ir ateityje džiuginti krepšinio sirgalius dar didesnėmis pergalėmis Europos lygiu: „Turim“ kelti aukštus tikslus ir palaipsniui juos įgyvendinti. O kodėl gi ne? Būtų labai gražu, jeigu šiame sezone pavyktų laimėti dar ir Lietuvos čempionatą. Ši komanda man visada imponavo savo profesionalumu, stabiliu jaunųjų krepšininkių paruošimu. Kaunas turi šaunią komandą, reikia ją puoselėti ir auginti!”.

Klubo direktorius Petras Aleksonis kartu su žaidėjomis įteikė Rektoriui Karaliaus Mindaugo apdovanojimą, iškovotą Karalienės taurės finale, taip pat sidabro medalį, liudijantį aukštus šio sezono pasiektus rezultatus.

Lietuvos sveikatos mokslų universitetui taipogi buvo įteiktos abi taurės, kurias jis žada eksponuoti savo administruojamose patalpose. Rektorius pasidžiaugė ir tokiu būdu išreiškė pasididžiavimą komandai: „Norime, kad visi matytų, kokią šaunią komandą mes turime. Neabejotinai tai didelis Jūsų darbo įvertinimas ir mums, Lietuvos sveikatos ir mokslo universitetui garbė turėti tokį klubą.”

« 1 5 »
« 1 11 »

Dalyvavęs Europos moterų krepšinio čempionas Vydas Gedvilas pripažino, kad rinktinių sėkmė priklauso ir nuo klubinio čempionato. Ypatingai vedančių komandų, kuriose auga būsimos ar jau esamos lyderės. Kartu su Vladu Garastu palinkėjo kaunietėms ir toliau stebinti visus savo pergalėmis, ambicijomis. „Kodėl kiti turi laimėti, o ne mes?“ – tvirtai kalbėjo V. Garastas. Pabaigoje palinkėjęs klubui pasiekti tokių pergalių, po kurių grįžus į Lietuvą lauktų minios sirgalių.