VerslasKaunietis sužavėjo medikus kurdamas stilingus vaizdą didinančius akinius

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 22 spalio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Itin daug kruopštumo ir atidumo reikalaujantis odontologų ir chirurgų darbas pamėtėjo Kauno mokslo ir technologijų parke įsikūrusiam startuoliui „Axicone“ idėją išvystyti optometrinį sprendimą, paaštrinantį regą ir mažinantį akims tenkantį krūvį. Beveik dešimtmetį optikos srityje dirbantis įmonės įkūrėjas Aivaras Daukontas išvystė ilgai mintyse besisukusią idėją ir šiandien inovaciją vieni kitiems rekomenduoja pirmieji tokį sprendimą išbandę medikai.

„Sukūrėme technologiją, leidžiančią vaizdą didinančią įrangą suderinti su bet kokiais akiniais, neapribojant kliento vos keliais akinių rėmelių variantais. Visi kiti tokio tipo įrangos gamintojai klientui siūlo  rinktis tik iš  3-7 akinių modelių. Žmogaus veidas dėl savitų anatominių struktūrų gali būti labai skirtingas, todėl didelė akinių rėmelių įvairovė be galo svarbi kalbant tiek apie akinių ergonomiką, tiek apie estetinius niuansus. Mūsų vystoma platforma klientui leidžia sukurti tai, kas ne tik praplečia įprasto regėjimo galimybes, tausoja regą, tačiau ir daro visa tai stilingai“, – sako įkūrėjas A. Daukontas.

Tokie akiniai daugiausia naudojami medicinoje, kai reikalinga atlikti itin didelio kruopštumo reikalaujančias procedūras, pavyzdžiui, odontologijoje, chirurgijoje ar veterinarijoje. Per metus išvystytas sprendimas sėkmingai plinta medikų tarpe – tokius akinius užsako ne tik pavieniai odontologai ar burnos higienos specialistai, tačiau ir medicinine veikla užsiimančių įmonių kolektyvai. Optometrijos srityje dirbantis kūrėjas sako, kad vienas geriausių pripažinimo patvirtinimų – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų chirurgų susidomėjimas ir užsakymai.

„Matome poreikį plėsti asortimentą naujais produktais medikų regai gerinti. Mūsų naujai kuriama odontologijoje ir chirurgijoje naudojama ant veido dėvima apšvietimo sistema taip pat išsiskirs iš rinkoje siūlomų produktų. Konsultuodamiesi su moderniais ir šiuolaikiškais medicinos profesionalais apie jiems darbą palengvinančius sprendimus matome kaip patys medikai nekantriai laukia šių sprendimų ir tai mus įkvepia”, – pasakoja „Axicone“ kūrėjas.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Kauno mokslo ir technologijų parko informacija

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments
  • Prenumeruokite naujienas
  • 0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x