KrepšinisKaunietis Š. Jasikevičius apie R. Kurtinaitį ir „Chimki“ žaidimą

Krepsinis.net inf. Kauno „Žalgiris“ išvyko į Rusiją, kur ketvirtadienį Eurolygos 21-ojo turo mače susigrums su Maskvos srities „Chimki“ komanda. Prie Rusijos klubo vairo grįžo Rimas Kurtinaitis, tačiau sugrįžimas buvo pažymėtas skaudžia nesėkme – praėjusią savaitę „Chimki“ krepšininkai išbarstė triuškinamą pranašumą ir nusileido Miuncheno „Bayern“ komandai. Savo ruožtu žalgiriečiai sieks atsitiesti po pralaimėjimo, kuris buvo patirtas Milane. Ekspertų patarimai kaip įveikti sudėtingiausius pabėgimų kambarius 2019 lapkričio 19 Būsto remontui 2019 lapkričio 19 Kaip Kalėdas pasitikti lieknesniems...
Avatar Gabrielė Lukšytė2019 sausio 31

Krepsinis.net inf.

Kauno „Žalgiris“ išvyko į Rusiją, kur ketvirtadienį Eurolygos 21-ojo turo mače susigrums su Maskvos srities „Chimki“ komanda.

Prie Rusijos klubo vairo grįžo Rimas Kurtinaitis, tačiau sugrįžimas buvo pažymėtas skaudžia nesėkme – praėjusią savaitę „Chimki“ krepšininkai išbarstė triuškinamą pranašumą ir nusileido Miuncheno „Bayern“ komandai. Savo ruožtu žalgiriečiai sieks atsitiesti po pralaimėjimo, kuris buvo patirtas Milane.

„Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius spėjo, jog artimiausiose rungtynėse turėtų dominuoti gynyba ir atkreipė dėmesį į tai, kad R.Kurtinaitis įnešė naujovių į Rusijos komandos žaidimą.

„Yra kai kurių detalių, kažkiek pakeista gynybos sistema, stengiamasi žaisti agresyviau „du prieš du“ situacijose ir bandoma žaisti truputį greičiau. Yra įvesta naujų derinių ir senų Kurtinaičio derinių. Gal po dviejų dienų po rungtynių su Saratovo „Avtodor“ bus dar kažkas įvesta. Nereikia tikėtis gražių rungtynių. Jaučiasi, kad „Chimki“ neturi Švedo, mes neturime kai kurių žaidėjų. Manau, kad bus rungtynės su gana žemu taškų skaičiumi ir jos nelabai bus gražios. Šiam laikotarpiui mums svarbiausia yra iškovoti pergalę, o ne žaisti gražų krepšinį“, – pasakojo Š.Jasikevičius.

Kauno klubo vyr. treneris atskleidė, jog dėl traumos jau kurį nerungtyniaujantis Antanas Kavaliauskas gali pasirodyti artimiausiame mače – patyręs aukštaūgis keliauja su komanda į Rusiją.

„Antanas Kavaliauskas vakar treniravosi, atliko dalį treniruotės. Tikėsimės, kad šį vakarą dar pasitreniruos ir paskui žiūrėsime, kiek jis gali padėti. Su Nate‘u Woltersu viskas gerai, jis jaučiasi geriau. Brandonas Daviesas vakar treniravosi – bandys žaisti“ , – situaciją apibendrino krepšinio specialistas.

„Chimki“ klubas neseniai atsisveikino su strategu Georgiosu Bartzoku ir verčiasi be dviejų traumuotų žaidėjų – Aleksejaus Švedo bei Anthony Gillo.

zalgiris.lt inf.

Scroll Up