Milda VedegytėSportas

Kaunietis „Rimkenzo“ „King of Kings“ ringe nokautavo fitneso trenerį R.Viršilą

0

Sekmadienio vakarą Alytuje įvyko „King Of Kings“ organizacijos rengiamas kovos menų turnyras „KOK Classic 5“, kuriame fanai  išvydo ne tik jau KOK ringe žinomus veidus, tačiau pamatė ir neįprastą kovą tarp kauniečio kikbosininko Dovydo „Rimkenzo“ Rimkaus ir fitneso atstovo bei socialinių tinklų žvaigždės Remigijaus Viršilos.

Neįprasta kova pritraukė ne tik ,,Kings of Kings” gerbėjų dėmesį

Prieš kelias savaites, vos socialiniuose tinkluose pasirodžius naujienoms apie kovą, ją stipriai susidomėjo ne tik šios srities gerbėjais, bet ir koviniu sportu nesidomintys lietuviai. Po abiejų kovotojų susikirtimo virtualioje erdvėje nuolat vyko įvairios spėlionės, kokia bus jų kovos lemtis. Nors dauguma lietuvių palaikė ir būsimu nugalėtoju laikė profesionalų kovotoją ,,Rimkenzo”, tai nei kiek nesumažino kovos laukimo.

Ši kova R. Viršilai buvo debiutinė – koviniame sporte iki šiol jam pasirodyti neteko

Prieš D. Rimkų ringe kovojęs Remigijus Viršila nėra profesionalus kovotojas. 29-erių vaikinas yra fitneso atstovas, socialiniuose tinkluose turintis nemažą sekėjų skaičių ( net 96,600). Pats Remigijus Viršila save pristato kaip asmeninį trenerį ir youtuberį, taip pat užsiima dainų kūrimu.

Itin didelio gerbėjų antplūdžio sulaukęs ,,KOK” tinklalapis susidūrė su problemomis

Susidomėjimas kova buvo toks didelis, kad strigo ,,Kings of Kings” organizacijos transliacijų platforma. Kurį laiką daugelis žmonių negalėjo žiūrėti nusipirktos transliacijos, nes vienu metu pradėjo jungtis per didelis skaičius žmonių. Tačiau ši problema netrukus buvo išspręsta ir transliacija vėl vyko.

Kovos laimėtojas – ,,Rimkenzo”

Kovą nokautu pirmosiomis antro raundo sekundėmis laimėjo kaunietis Dovydas Rimkus. Nors jo varžovas Remigijus Viršila aktyviai pradėjo kovą, „Rimkenzo“ greitai perėmė iniciatyvą ir stipriais smūgiais jau pirmo raundo pabaigoje du kartus siuntė varžovą į nokdauną.

Po kovos abu dalyviai parodė pagarbą vienas kitam. Remigijus Viršila savo varžovą net pavadino „karaliumi“ ir dėkojo jam už kovą.

Komentarai

Comments are closed.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Milda Vedegytė