Atvėsus orams visai nebūtina užsidaryti patalpose. Rugsėjui lepinant nelietingu oru galima aplankyti Kauno parkus, kurie tobulai tinka rudeniniams pasivaikščiojimams, fotosesijoms ir pasimėgavimui besikeičiančia gamta. Kad būtų lengviau išsirinkti kur keliauti, šiandien pateikiame atnaujintų Kauno parkų sąrašą. 

1. Panemunės šilas Nemuno vingio apsuptas parkas, kuriame galima ne tik romantiškai pasivaikščioti, bet ir aktyviai praleisti laisvalaikį su visa šeima – rasite vaikų žaidimo aikšteles, lauko treniruoklius, futbolui ir krepšiniui pritaikytas aikšteles. Optimaliausią parko lankymo maršrutą galite susidėlioti pasinaudoję žemėlapiu.

2. Kalniečių parkas labiausiai tiks vėlyvesnių pasivaikščiojimų mėgėjams. Po rekonstrukcijos pašalinti menkaverčiai krūmai atveria platesnes parko erdves, o sumontuota nauja apšvietimo sistema leis mėgautis pasivaikščiojimu net sutemus. Jame taip pat įrengtos sporto ir vaikų žaidimų aikštelės, poilsio zonos, kurias lengviau rasti galite pasinaudoję žemėlapiu.

« 1 5 »
« 1 11 »

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ieva Patricija Poškutė (@valivalio) on

3. Dainavos parkas tobulas pasirinkimas norintiems minutėlę atsipūsti nepabėgant nuo miesto. Šiame parke taip pat įrengti nauji trinkelėmis kloti takeliai, kuriais galima ne tik pasivaikščioti, bet ir pasivažinėti riedučiais ar dviračiais. Atsipalaiduoti padės ir sutvarkytas parko tvenkinys bei per jį vedantis lieptelis, vaikams įrengtos žaidimų aikštelės bei poilsio zonos, kurios yra sužymėtos žemėlapyje.

« 1 5 »
« 1 11 »

4. Draugystės parkas labiausiai pritaikytas žaidimų mėgėjams. Parke galima rasti lauko šachmatus, krepšinio ir paplūdimio tinklinio, petankės, vaikų žaidimo aikšteles ir daugybę kitų atrakcijų. Rekonstruota apšvietimo sistema leis pramogas tęsti iki vėlumos, o žemėlapis padės greičiau rasti reikiamą vietą.

 

View this post on Instagram

 

🏙️🌓 #livinginthecity #kaunascity #kaunas #september

A post shared by Aurika Savina (@aurikasavina) on

5. Lampėdžiai: Nemuno ir Nevėžio santakos draustinis – uždarius maudymosi sezoną nevertėtų nusigręžti nuo vasarą džiuginusios maudyklos. Raminantis vandens tyvuliavimas ir karštos kakavos puodelis gali praskaidrinti net niūriausią rudens dieną.
 

 

View this post on Instagram

 

🌅 #home #nofilterneeded

A post shared by @ rutatar on

« 1 5 »
« 1 11 »

6. Marvelės upelio slėnis – dar viena puiki vieta vandens mėgėjams. Čia atnaujinus apšvietimą ir takelius lankytojai gali pasigrožėti nuostabiomis vandens kaskadomis. Įrengtos poilsio zonos leis atsipūsti, pailsėti ir paganyti akis į besikeičiančią gamtą.

7. Santarvės parkas – nedidelis parkas ypač tinkamas Šilainių gyventojams – atnaujinti takeliai, žaidimų aikštelės, lauko treniruokliai ir suoliukai kviečia pasitikti rudenį lauke.

Artimiausiomis dienomis sinoptikai žada švelnius ir saulėtus orus, tad nepraleiskite progos pabūti lauke, susitikti su draugais, aktyviai praleisti laisvalaikį ir pasimėgauti rekonstruotais ir išpuoselėtais miesto parkais. 

0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments