Kauniečiams redakcijaVerslaskaunieciams.lt redakcijoje vyks verslių moterų rytmetys!

Sandra Galdikaitė Sandra Galdikaitė2020 8 vasario1
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Vasario 13 d. 8.30 val. visos Kauno ir Kauno r. verslios moterys kviečiamos į kontaktų rytmetį. Čia susipažinsite su kitomis moterimis , papasakosite apie savo veiklą, susirasite naujų partnerių ir klientų. Susipažinsite su redakcijos komanda ir žiniasklaidos portalų užkulisiais. Sužinosite kaip, kokiais būdais galite patekti į žiniasklaidą.

Plačiau, koks bus rytmetys, pasakoja organizatorė Jolanta ir portalo vyr. redaktorė Sandra.

Akimirka iš rytmečio

Rytmečiai vienija jau 3000 verslininkių

Pirmasis kontaktų Rytmetys įvyko 2017 metų rugpjūčio 8 dieną ir po 4 mėnesių išsiplėtė Lietuvoje į didžiuosius Lietuvos miestus ir miestelius. Jau įvyko 160 verslių ir veiklių moterų susitikimų, kur į kiekvieną renkasi 20 – 30 moterų, kurioms aktualu palaikymas, galimybė pristatyti save bei savo produktą, keistis rekomendacijomis ir patirtimi. Per 2,5 metų buvo supažindinta per 3000 moterų, kurios išbandė vienos kitų paslaugas ir paliko atsiliepimus, tapo partnerėmis ar net draugėmis.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

„Mintis kilo, kai rezidavau VšĮ “Versli Lietuva” bendradarbystės centre Spiečiuje. Bendrystė ir galimybė reguliariai kalbėtis skirtingų sričių specialistams – neįkainojama mokykla. Nors sritys skirtingos, tačiau verslo pradžios aktualijos dažnai analogiškos. Ir jei jau vienas rado sprendimą bei juo pasidalina, išvengiama klaidų ir įgyji daugiau pasitikėjimo įveikti iškylančias kliūtis.
Visada tikėjau, kad stiprėjame bendradarbiaudami. Tada ryto metas dar buvo neišnaudotas tiek rinkoje, tiek mano darbotvarkėje. “ – sako Jolanta

Kaune vyksta ketvirtadieniais, skirtingose vietose 

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Kaunietės taip pat pamėgo šį formatą, tad jau įvykę 29 Rytmečiai, kurie vyksta kas trečią ketvirtadienį – visada gausūs ir produktyvūs.

Jolanta pasakoja, kokiose vietose vyksta susitikimai. „Rytmečiai paprastai vyksta vis naujoje vietoje – moters įkurtame ofise, studijoje ar kas tai bebūtų. Svarbu, kad talpintų bent 25 moteris. Kas kartą rytmetyje turime temą, kuri aktuali versle bei sėkmės istoriją. Kiekviena dalyvaujanti turi galimybę trumpai pristatyti savo atstovaujamą sritį, apsikeisti kontaktais, apžiūrėti produktus ir užmegzti pirminį ryšį. Siekiančioms tęstinumo, sukurta Facebook grupė, kurioje kiekviena pageidaujanti, gali prisistatyti dar didesniam ratui. Pradėjusias savo veiklą/ verslą, reguliarūs susitikimai augina, padeda rasti reikiamus komandos žmones ar įsigyti paslaugas, jomis keistis.

Akimirka iš anksčiau vykusio Verslių moterų kontaktų rytmečio

Rytmetyje bus atskleisti žiniasklaidos užkulisiai

Susipažinsime su sparčiausiai augančia Kauno naujienų portalo www.kaunieciams.lt redakcijos komanda. Portalo vyr.redaktorė, video kūrybininkė, žurnalistė, solo keliautoja, 9 Zuikiai įkūrėja Sandra Galdikaitė tik Rytmečio dalyvėms atskleis kas lėmė, kad portalas išaugo net 3 kartus per rekordinį laiką.
Kokie yra naujienų portalo užkulisiai.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Redakcijos komanda taip papasakos kaip, už kiek ir kokiais būdais galite patekti į žiniasklaidą. Kada tai gali būti nauda, kada žala?
Portalas labai palaiko Kauno apskrities sąmoningus verslus. Tikslas – skleisti daugiau pozityvo nei negatyvo. Kalbėti apie miesto aktualijas, renginius, įvykius, kultūrą, ekologiją, žmonių istorijas, reaguoti į gyventojus ir su jais palaikyti šiltą ryšį.
Unikalu. www.kaunieciams.lt yra paauglių rubrika, kurioje jauniausiai komandos narei – 17-lika metų. Portalas mentoriauja jaunimui, besidominčiam žiniasklaida.

Šis formatas tinka mamoms, tinka bet kuriai moteriai, tiek jau įkūrusiai darbo vietą sau ar verslą, tiek grįžtančioms iš emigracijos bei motinystės atostogų: rytmetys – tai galimybė kiekvienai moteriai suprasti, kuo kvėpuoja aktyvios moterys ir užsikrėsti verslumu ar net rasti darbo vietą.

Kvietimą į rytmetį galite įsigyti ČIA. 5 % nuo kiekvieno įsigyto bilieto į Rytmetį skiriama „Pagalba moterims linijai“. 

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausi
Seniausi Labiausiai balsuojami
Inline Feedbacks
View all comments
Brigita

Labai aktualu! Ypač kai dirbi sau ar tik tik startavai

 • Prenumeruokite naujieas
 • Scroll Up
  1
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x