KultūraMiestasNaujienosKauniečiai, išrinkite geriausią 2019 metų kūrinį!

Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus nuo sausio 18 d., šeštadienio, lankytojus kviečia į vieną populiariausių ir daug žiūrovų dėmesio sulaukiančią parodą – „Geriausias metų kūrinys“. Parodos metu lankytojai galės balsuoti už labiausiai patikusį darbą ir išrinkti geriausią 2019-ųjų metų kūrinį! Nuo 1999 m. rengiamoje parodoje meno kūrėjai ir visuomenė turi galimybę išrinkti geriausią praėjusių metų kūrinį. Parodoje „Geriausias 2019 metų kūrinys“ eksponuojami 93 autorių darbai. Savo kūrinius pristato įvairaus amžiaus menininkai: nuo jauniausių, ką...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 16 sausio

Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus nuo sausio 18 d., šeštadienio, lankytojus kviečia į vieną populiariausių ir daug žiūrovų dėmesio sulaukiančią parodą – „Geriausias metų kūrinys“. Parodos metu lankytojai galės balsuoti už labiausiai patikusį darbą ir išrinkti geriausią 2019-ųjų metų kūrinį!

Nuo 1999 m. rengiamoje parodoje meno kūrėjai ir visuomenė turi galimybę išrinkti geriausią praėjusių metų kūrinį.

Parodoje „Geriausias 2019 metų kūrinys“ eksponuojami 93 autorių darbai. Savo kūrinius pristato įvairaus amžiaus menininkai: nuo jauniausių, ką tik baigusių studijas, iki vyriausios – senjorų – kartos. Ekspozicijoje vyrauja tapyba, tačiau yra ir skulptūros, keramikos, tekstilės bei grafikos darbų. Kūriniuose atsispindi menininkų požiūris ir reakcijos į vyraujančias visuomenės nuotaikas bei aktualijas.

Balsuoti už labiausiai patikusį kūrinį lankytojai gali iki vasario 15 d. 17 val. Taip pat kviečiame ir visuomenines organizacijas, kultūros (ir ne tik) įstaigas rinkti ir apdovanoti jiems patikusių kūrinių autorius. Laureatų paskelbimas ir apdovanojimas vyks vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Parodos metu vyks edukacijos bei ekskursijos moksleiviams, studentams, suaugusiesiems bei senjorams. Jau sausio 19 d. 13.00 ir 15.00 val. kviečiame į pirmąsias ekskursijas. Kartu su tapytoja Egle Velaniškyte ne tik analizuosite, gėrėsitės, vertinsite bei aptarinėsite dailininkų kūrybą, bet ir balsuosite už labiausiai patikusį darbą bei kursite įspūdžių iš parodos piramidę.

Paroda veiks: 2020 01 18 – 03 01, Paveikslų galerijoje, K. Donelaičio g. 16, Kaune.

Į užsiėmimus būtina išankstinė registracija tel. 8 675 13 161

Edukacijos kaina: 5 Eur (suaugusiesiems); 3 Eur (mokiniams, senjorams)

Ekskursijos kaina: 5 Eur (suaugusiesiems); 2,5 Eur (senjorams, studentams ir mokiniams)

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus informacija

Visos naujienos

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie

www.kaunieciams.lt

Verslas siūlo Miestas
Kauno rajonas Sveikata
Laisvalaikis Sportas
Naudinga Lietuva
Skaitytojo tema Kultūra
Mokslas Verslas
Politika Šeima
Kriminalai
Scroll Up