MiestasNaujienos

Kauniečiai dalyvavo „Greituosiuose pasimatymuose“. Kaip jiems sekėsi šįkart?

0

Vasario 8 d. „Greitųjų pasimatymų“ organizatoriai minėjo 10-ies metų gimtadienį. Šių renginių organizatorė Auksė Lasė džiaugiasi, kad prieš dešimtmetį, Kaune prasidėję pasimatymai pamažino vienišių ratą visoje Lietuvoje. Vieni čia antrosios pusės ieško jau dešimt metų, o kiti iškart išeina su pora. Šeštadienį vykęs renginys, tikėtina, jau sujungė ne vieną širdį.

[youtube v=”2YE5k_rezEk”]

4 minutės pažinti žmogų

Kiekvienas „Greitųjų pasimatymų“ dalyvis gauna lygiai 4 minutes, skirtas prie stalelio prisėdusio vyro ar moters pažinimui. Po to, į kėdę sėda kitas asmuo, ir taip, per mažiau nei valandą laiko, susipažįstama su 10 skirtingų priešingos lyties atstovų.

Pasibaigus laikui dalyviai anketoje pažymi, ar norėtų su kuriuo nors asmeniu bendrauti toliau. Sutapus simpatijoms, jau kitą dieną jie gauna kontaktus pažinčiai tęsti.

„Niekas nepasikeitė. Taip, kaip ieškojo prieš dešimt metų, taip ieško ir dabar“, – vienu sakiniu veiklos dešimtmetį apibūdino „Greitųjų pasimatymų“ organizatorė Auksė Lasė.

Vyrui reikia moters, o moteriai reikia vyro

Organizatorė pabrėžė, kad per 10 m. pasikeitė tik žmonės:

„Ciklas keičiasi – vieni susiranda porą, tada ateina nauji žmonės. Bet tendencija išlieka. Vyrui reikia moters, moteriai vyro. Tad pažinčių klausimas aktualus ir toks renginys reikalingas.

Renginio organizatorė Auksė Lasė.

Aišku, aš manau, kad žmonės ir internete gali susirasti antrąją pusę, bet „greitieji pasimatymai“ yra reali pažintis, ir labai patogi – per vieną vakarą susipažįsti su dešimt skirtingų priešingos lyties atstovų, o užtrunki tik valandą. Dabar daugelis yra užsiėmę, dirbantys, todėl skubantiems ir taupantiems savo laiką, tai puiki proga pabendrauti, ir jei nesusirasti antrą pusę, tai smagiai praleisti laiką, susirasti draugų, praplėsti kontaktų ratą.“

Lankosi beveik dešimt metų

Į šventinį vakarą atvyko ir vienas ištikimiausių „Greitųjų pasimatymų“ dalyvių – Kęstutis. Organizatorei padovanojęs gėlių, 42-ejų metų vyras juokavo, kad šis renginys jam kaip tradicija, kurios nutraukti kol kas nežada.

2011 m. Kęstutis pirmą kartą sudalyvavo pirmajame „Greitųjų pasimatymų“ renginyje. Paklaustas, kas per tuos metus pasikeitė, vyras pajuokavo, kad bent jau jis paseno tai tikrai, o tada susimąstė ir rimtai atsakė:

„Žmonės nepasikeitė, kaip ir seniau, taip ir dabar dar gana užsidarę. O moterys… na, žinot, materialiniai dalykai dabar ima viršų. Seniau viskas buvo paprasčiau.“

Nors Kęstučiui teko užmegzti ir rimtesnes draugystes, į gimtadienio šventę vyras atvyko vienas, teigė, kad jo tikslas smagiai praleisti laiką, bet juokėsi, kad galbūt šis vakaras lemtingas, ir sutiks tikrąją meilę.

Vyriausiam dalyviui – 80-imt metų

Į gimtadienio šventę atvyko ir itin garbingas svečias – Vytautas. Jis vyriausias „Greitųjų pasimatymų“ dalyvis, šiemet senjorui sukanka 80-imt metų.

Energingas ir gerai nusiteikęs vyras pasakojo, kad šie pasimatymai jam smagi pramoga, kurių metu jis ne tik ieško antrosios pusės, bet ir susipažįsta su įvairiais žmonėmis.

Vyras juokavo, kad šių pasimatymų dėka užmezgus rimtesnę draugystę, sunkiausia dalis į juos nebeiti:

„Draugavau ilgesnį laiką, smagu buvo, bet paskui vėl norėjau čia ateiti, pabendrauti, pašokti… Jaunesnių paieškoti…“ – juokėsi vyras.

Smagi pramoga, ar proga susirasti antrąją pusę?

Į gimtadienio šventę susirinkusios dailiai pasipuošusios moterys ir itin pasitempę vyrai išankstinio plano neturėjo. Paklausti, ko tikisi iš šio vakaro, atsakė skirtingai: „Gerai praleisti laiką“, „Pasiklausyti muzikos, pasimėgauti vakaro programa“, „Užmegzti pažintį“…

Dalyvių gerą nuotaiką kūrė muzikinė programa.

Vieni čia atvyko pirmą kartą, apie tokį renginį sužinoję į pažįstamų, draugų ar net jau suaugusių vaikų. Tačiau visi sutarė dėl vieno, kad negali žinoti, ką vakaras atneš, gal bus lemtingas ir pavyks sutikti tikrąją meilę.

Sėkmingų istorijų neskaičiuoja

„Tokių pasimatymų idėja nėra nauja. Užsienyje ji jau seniai labai populiari. O Lietuvoje to kaip ir nebuvo, todėl ir nusprendėm pradėti ją įgyvendinti ir čia. Juk antros pusės paieška yra aktuali bet kokioje šalyje. Pabandėm ir sėkmingai tęsiam šią veiklą jau 10 metų“, – apie „Greitųjų pasimatymų“ idėją Lietuvoje, pasakojo A. Lasė.

Pasak jos, vienintelė problema yra ta, kad lietuviai vis dar gana konservatyvaus būdo, ilgai svarsto, ar eiti į tokio tipo pasimatymus, ar ne. Visgi, galiausiai atėję – lieka patenkinti. O daugelis, užmezga pažintis, sukuria šeimą, susilaukia vaikų. Organizatorė sako, kad jau seniai nebeskaičiuoja padėkų, laiškų ir gerų atsiliepimų.

Štai, viena, į gimtadienio šventę atvykusi porelė, jau skaičiuoja 6-us draugystės metus. Abu vieningai sutaria, kad tokie renginiai reikalingi, ir visoms vienišoms širdims pataria čia apsilankyti, ir ne vieną, ne du kartus. Porelė juokavo, kad juk net gerų batų iš vieno karto neišsirinksi, tad, ką kalbėti apie antrąją pusę.

 

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas