RedakcijaŽmonių istorijos

Kauniečiai broliai inovatyvias plaukų priežiūros priemones perėmė iš ispanų

0

Ar jums teko girdėti apie ledo kaukę plaukams? Kauniečiai broliai – Svajūnas ir Karolis Murauskai, šią ir kitas inovatyvias plaukų priežiūros priemones perėmė iš ispanų, o jas Lietuvoje išbandžiusios moterys negali atsidžiaugti rezultatu.

„Viskas prasidėjo nuo to, kad su broliu keliaudami po Italiją nusprendėme nuvykti į parodą „Cosmoprof“. Kadangi brolis yra plaukų stilistas tai jam ši paroda buvo labai aktuali. Jis norėjo pasižiūrėti, kas naujo atsirado plaukų priežiūros srityje.

Ten ir sutikome mūsų partnerius – ispanus „Valquer“. Jie mums patiko nuo pirmo susitikimo: jų priemonės yra be priemaišų, t. y. parabenų, sulfatų, silikonų ir druskų. Taip pat išsiaiškinome, kad jie yra draugiški gamtai: gaminant produkciją neatliekami jokie bandymai su gyvūnais, o visos priemonės yra testuojamos aukšto lygio labaratorijose“, apie „Valquer.lt“ verslo pradžią, pasakoja vienas iš įkūrėjų – Svajūnas.

Naują formulę kauniečiams perleido broliai ispanai

Grįžę į Lietuvą, broliai sulaukė siuntinio – ispanai jiems išbandyti atsiuntė savo gaminamų produktų. Kadangi vienas iš brolių – Karolis yra profesionalus plaukų stilistas, priemones jis išbandė ant savo nuolatinių klienčių, kurių atsiliepimai paskatino tęsti bendradarbiavimą:

„Klienčių atsiliepimai buvo tik patys geriausi, jos buvo labai patenkintos rezultatu. Todėl ir nusprendėme bendradarbiauti toliau. Nuvykome į Ispanija apžiūrėti gamyklos, kurioje gaminami produktai. Ten susipažinome su generaliniu direktoriumi – José Luis Cerrillo. Tada paaiškėjo, kad jų verslą 1975 m. sukūrė senelis. Ir jis perimamas iš kartos į kartą. Dabar šiai gamyklai José vadovauja kartu su broliu. Tiek mes, tiek jie maloniai nustebome, kadangi ir mes kartu su broliu įkūrėme savo verslą. Atradome panašumų“, pasakoja Svajūnas.

Viena iš inovacijų, kurias broliams patikėjo ispanai – ledo plaukų kaukės. Aukšta temperatūra pablogina plaukų būklę, tačiau šaltis – didina plaukų atkuriamąjį ir gydomąjį poveikį. Todėl ši idėja ir paskatino „Valquer“ laboratorijas sukurti naują ledo plaukų kaukių formulę, kurių vėsinamasis efektas giliai drėkina ir atstato net tuos plaukus,  kurie yra labiausiai pažeisti.

Pažeistus plaukus atstatanti ledo kaukė užtikrina 100 proc. sveikus ir atkurtus plaukus. Ji ypač naudinga nuolat skubantiems ir laiko neturintiems, kadangi efektas matomas net ir tada jei kaukė laikoma 3-5 minutes, ant drėgnų plaukų. Be abejo maksimalus rezultatas pasiekiamas, kai kaukė laikoma ilgesnį laiką – nuo 30 iki 60 minučių.

„ZERO%“ koncepcija

Šiuo metu rinkoje itin gerai žinomi šampūnai be sulfatų (angl. no sulfates). Tokie šampūnai pasižymi mažesniu putojimu, lyginat su tais šampūnais kuriuose yra sulfatų. Šampūnai su sulfatais putoja labiau, dėl ko yra agresyvesni jautriai galvos odai. Tačiau žiemą galvos oda dažniausiai tampa jautresnė nei įprastai, todėl plaukų stilistas Karolis, šaltuoju sezonu pataria rinktis natūralesnius šampūnus, kurių sudėtyje nerasite – sulfatų, silikono, dažiklių, druskų ar parabenų. Minėtosios medžiagos yra cheminės, išsausinančios plauką, blukinančios spalvą, jos netgi gali išbalansuoti hormonų pusiausvyrą.

Tokia koncepcija, kitaip dar vadinama „ZERO%“ pasižymi nauja „Valquer THERAPY Professional“ plaukų priežiūros linija, kuri siūlo skirtingus sprendimus skirtingiems plaukų tipams. Šios linijos  šampūnai – gydo, rūpinasi bei lepina plaukus ir galvos odą. Tinka ypač jautriai odai, nes jos nepažeidžia, nedirgina, nesukelia niežulio ar paraudimo.

Ypač pažeistiems ir sausiausiems plaukams rekomenduojamas atkuriamasis šampūnas – „Total Repair Shampoo“. Jo sudėtyje esantys ikrai, šilko baltymai, pantenolis ir vitaminas E pamaitins ir atgaivins tiek galvos odą, tiek nusilpusius plaukus.

Šiuo metu rinkoje populiarūs kieti šampūnai. „Valquer“ savo asortimente taip pat turi pasiūlyti ir Lietuvoje itin populiarėjančius kietuosius šampūnus.

Kietasis šampūnas – sveikesnis ir patogus keliaujant

Dar viena naujiena, perimta iš ispanų – kietasis šampūnas. Įprastas šampūnas gali žaloti jūsų plaukus. Kodėl? Todėl, nes dažniausiai tokie šampūnai turi daug sulfatų, kurie sukuria stipraus putojimo efektą. „Valquer Solid Shampoo“ putojimo efektui išgauti naudoja alternatyvias medžiagas muilui ir sulfatams. Šios šampūnų linijos pakuotėms nenaudojamas plastikas, viskas pagaminta iš 100 proc. perdirbtų medžiagų.

Kodėl verta rinktis kietąjį šampūną?

  • Kietieji šampūnai dėl didesnės savo koncentracijos naudojasi lėčiau už įprastinius, todėl juos naudosite ilgiau ir sutaupysite pinigų;
  • Kelionės taps daug paprastesnės. Nereikės jaudintis, kad šampūnas atsidarys iš išbėgs, o pats muiliukas jūsų rankinėje užims daug mažiau vietos;
  • Naudojant kietąjį šampūną ilgesnį laiką, plaukai pripranta prie natūralios priemonės, tampa natūraliai gražesni ir sveikesni;
  • Kietasis šampūnas tiks ir veganams – produktai 100 proc. veganiški.
Organizacija padeda moterims kovojančioms su vėžiu

„Valquer“ kosmetika parduodama daugiau nei 65 šalyse. Įmonė yra ne tik sėkminga, bet ir socialiai atsakinga. Ji taip pat draugiška aplinkai, kadangi jokia kosmetika nėra išbandoma naudojant gyvūnus, o daugiau nei 98 proc. įmonės produktų – veganiški. Naudodami šiuos produktus ne tik pasirūpinsite savo plaukų grožiu, bet ir prisidėsite prie itin gražios misijos. Nuo 2019 m. lapkričio 28 d. „Valquer labaratorijoms“ paskirtas ne pelno siekiantis fondas „Stanpa“. Ši organizacija padeda moterims sergančioms vėžiu ir vadovaujasi devizu: „Get beautiful, you will feel better“.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Redakcija