Verslas

Kaune veiks Teisės klinika, konsultuosianti smulkius verslininkus ir nevyriausybininkus

0

Kauno savivaldybė su Vytauto Didžiojo universitetu (VDU) steigs Teisės kliniką, kurioje bus konsultuojami smulkūs bei vidutiniai verslininkai ir nepelno siekiančios organizacijos. Tai siūlančiam sprendimui pritarta antradienio posėdyje.

„Savivaldybė sutaria bendradarbiauti su Vytauto Didžiojo universitetu ir jo teisininkų pagalba organizuoti konsultavimą smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms“, – antradienį pristatydama klausimą dėl bendradarbiavimo sutarties kalbėjo savivaldybės Teisės ir konsultavimo skyriaus vedėja Rūta Šimkaitytė-Kudarauskė.

Iš pradžių planuota, kad konsultacijos būtų teikiamos tik smulkiam ir vidutiniam verslui, tačiau sulaukta pasiūlymo įtraukti ir nevyriausybines bei kitas nepelno organizacijas. Tai, pasak pranešėjos, preliminariai sutarta su universitetu.

VDU Teisės fakulteto prodekanė profesorė Edita Gruodytė BNS yra sakiusi, kad veiklą Teisės klinika turėtų pradėti sausio viduryje. Klinikoje dirbs studentai, kuriuos prižiūrės praktikuojantys advokatai.

Pradžioje konsultacijos vyks kartą per savaitę, į jas verslininkai turės registruotis iš anksto.

Jiems bus teikiami patarimai, kur kreiptis dėl tam tikrų problemų, kaip elgtis ir spręsti kilusias problemas.

Centriniame Kauno turguje – tik natūralias uogas savo gaminiams naudojanti desertinė „Prisirpom“

Planuojant šios klinikos veiklą, buvo tariamasi su teisininkais bei pačiais verslininkais. Svarstyta teikti pirminės teisinės pagalbos gyventojams paslaugą, tačiau kadangi Kaune tokias paslaugas gyventojai gali gauti iš advokatų, pasirinkta verslo konsultacijų kryptis.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Verslas