NaujienosVerslas

Kaune – stiprių verslo įmonių renginys

0

Kaune ,, BlC“ verslo centre  vyko renginys ,,B2BWood business club Lithuanian forum“. Jis buvo skirtas įmonėms susipažinti, išklausyti įvairiausių temų pranešimų apie rinkos naujoves.

Dalyvavo stiprios įmonės ,kaip ,,Veriefied Payments“ – kuri ne tik pristatė, naujausias mokėjimų sistemų naujoves, bet ir yra viena iš ,,B2BWood business club“ narių. Ten pat buvo ,,SME finanse“ atstovai, kurie pristatė naujausius paskolų, faktoringo gavimo būdus ir rinkos naujienas, „SME Finance“ taip pat yra ,,B2BWood business club“ nariai ir aktyviai dalyvauja klubo veikloje.

Renginyje taip pat pasireiškė.. “Forest Chain” kompanijos įkūrėjas Nicholas Weber’is, kuris yra vienas pagrindinių muzikos instrumentų gamybai tinkamos medienos tiekėjas pasaulyje ir pionierius „blokčeino“ bei pažangiųjų kontraktų technologijų pritaikymo medienos industrijoje.

UAB „Jūrės medis“, kuris  yra vienas didžiausių klijuotos medienos konstrukcijų gamintojų  Baltijos  šalyse, UAB „Praslas“ – vienas didžiausių importuotojų ir eksportuotojų įvairių rūšių pjautinės medienos, prekiaujantis Lietuvos ir užsienio rinkose. Taip pat dalyvavo įmonė UAB „Dvarmedis“ – beveik dvidešimt metų veikiantis medienos apdirbimo šeimos verslas, įsikūręs Alytaus rajone. Taip pat įmonė „Delai“, kurios veikla – tiekimas, paslaugos, konsultacijos ir mokymai. Aerozoliniai dažai SOPPEC, žymėjimo priemonės BLEISPITZ, medžių/rąstų apskaita LATSCHBACHER, grandininiai pjaustymo įrengimai PRINZ Stiklo pluošto gaminiai SENSHIN, taip pat buvo pristatyti. Dalyvavo „Tarptautines logistikos centras”, kuris teikia pačius įvairius logistikos sprendimus verslams ir kitos įmonės.

Renginį organizavusi įmonė ,, B2BWood business club“ organizuoja tokius susitikimus, idant verslai galėtų bendrauti, surasti naujų partnerių, išgirsti naujausius rinkos iššūkius ir paklausas. Be kita ko ,, B2BWood business club“ ketina organizuoti susitikimus su kitų šalių ,,B2BWood business club“ nariais, nes klubas yra tarptautinis.

,,B2BWood business club“ yra didžiausių pasaulio parodų organizatorių partneris ir bet kurioje parodoje turi savo stendą, kuriame klubo nariai gali pristatyti save, savo produkciją neišleisdami tam daug pinigų. „B2Bwood business club“ bendruomenę sudaro įmonės, kurios jungia visą medienos verslovių bendriją ir jį aptarnaujančius sektorius.

Klubas padeda vienoje vietoje ir vienu metu rasti  viską, ko reikia kiekvienam verslui. ,, B2BWood business club“  taip pat padeda savo nariams reklamos klausimais per įvairius socialinės medijos kanalus, kad jie tarptautinėje rinkoje atrodytų patikimi. ,,B2BWood business club“ stipriai bendradarbiauja su Blokčeino sistemų kūrėjais, tokiais, kaip ,, Besk“ ir ,, Bqt“, taip pat išmaniųjų kontraktų kūrėjais, idant ,,B2BWood business club“ nariai galėtų pirmieji sužinoti didžiausias technologines naujienas, aktualias jų verslui.

UAB ,, B2BWood” vadovas Giedrius Balbierius pakomentavo ir veiklos apystovas Covid-19 pandemijos sąlygomis.

 • Kaip Jūsų įmonei atsiliepė pandemija ir karantinai? Apyvartai, pelnui, algoms, darbo vietoms, etc.?
 • Mus karantinas paveikė palyginti nedaug, nors mes dirbame globaliai. Aišku, šį bei tą pajutome, nes į konferencijas bei susitikimus žmonių negalėjo fiziškai atvykti dėl kelionių ribojimų. Teko kai ką perkelti į virtualią erdvę. Apyvarta ir pelnas dėl pandemijos krito nežymiai.
 • Ar pasinaudojote valdžios siūlytomis paramos priemonėmis, kiek jos padėjo?
 • Ne, valdžios parama nesinaudojome, nes trūko įmonei amžiaus, nors ir buvome įtraukti į sąrašą įmonių, kurios nukentėjo dėl pandemijos, bet jokio parama negalėjome pasinaudoti. Nelabai ir siekėme.
 • Kuris iš karantinų buvo sunkesnis ir kuo skyrėsi poveikis verslui abiem atvejais?
 • Sunkesnis buvo pirmas karantinas, kadangi niekas nežinojo kas bus ir visi buvo labai išsigandę. Niekas nieko nenorėjo daryti ar imtis kažkokių naujovių, o antro karantino metu visi apsiprato ir bando judėti pirmyn.
 • Kokias inovacijas diegėte, kokių veiksmų ėmėtės, idant amortizuotumėte apribojimų, laikino užsidarymo pasekmes? Ką naujo siūlote klientams?
 • Kadangi, mes esame globalus verslas verslui platforma (b2b), mūsų 80% veiklos ir taip yra virtuali. Tad inovuoti nelabai ką ir reikėjo. Su klientais susitikdavome virtualiai per zoom ar kitas pokalbių platformas.
 • kaunieciams.lt nuotr.

  kaunieciams.lt nuotr.

  kaunieciams.lt nuotr.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos