Kauniečiams redakcijaMiestasVideoKaune pristatyta „Laimės mokykla“

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 6 rugpjūčio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Sąmoningumo ugdymui skirtų vasaros nemokamų renginių ciklas „Gaja namuose“ sulaukia itin daug lankytojų. „Mes ateiname čia susipažinti su skirtingais lektoriais, gauti žinių, patarimų. Kartais užtenka ir vieno sakinio, kuris tave praturtina ir atrodo iš naujo atveria akis. Save pažinti, keisti savo mąstymą ir neigiamus stereotipus taip pat reikia mokytis, nes rūpintis savo savijauta dažnai imame tik jau sunegalavus“,- taip apie Savanorių prospekte vykstančius renginius kalba „Gaja namų“ lankytojos.

Šį pirmadienį visuomenei pirmą kartą buvo pristatytas naujas projektas „Laimės mokykla“, kurios  įkūrėja Janina Sabaitė Melnikovienė – sertifikuota koučingo specialistė ir mindfulness instruktorė. Pasak  iniciatyvos autorės, „Laimės mokyklos“ programa remiasi mindfulness metodika ir oficialiai pripažinta Jungtinėje Karalystėje plačiai vykdoma „Action for Happiness“ programa.

„Ši 8 savaičių programa skirta tiems, kurie kasdieniniame gyvenime patiria itin didelį stresą, nori sumažinti savo nerimo lygį ir skirti laiko tiek saves pažinimui, tiek savo laimės jausmo ugdymui”, – sako “Laimės mokyklos” įkūrėja. Anot koučingo specialistės, stebuklingų laimės piliulių, receptų ar akmenukų čia tikrai nebus. Netgi priešingai, tam, kad programos dalyviai turėtų savo emocinės sveikatos pokyčių, bus ir užduočių, pratimų bei namų darbų. “Tam, kad keistųsi žmogaus savijauta neužtenka vienos paskaitos ar vienos individualios konsultacijos. Atsakomybę už save turi prisiimti ir pats žmogus, o specialistas yra tarsi vedlys, padedantis susiorientuoti pasiklydus, padedantis surasti savo kryptį,” – sako Janina.- “Tačiau čia nebus jokių pažymių, vertinimų ar įsipareigojimų. Tikiu, kad kiekvienas žmogus gali savyje rasti resursų ir apsispręsti eiti savęs pažinimo ir geresnės savijautos keliu.”

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Nuolatiniai įsipareigojimai, visuotinis sėdėjimas prie ekranų, pastovus skubėjimas, rūpesčiai dėl finansų, nesklandumai darbe, pykčiai su artimais žmonėmis – visa tai sukelia itin daug streso, kuris ilgainiui tampa daugelio ligų priežastimi. “Neturiu burtų lazdelės, kuri stebuklingai keistų žmonių gyvenimus į gerą, tačiau galiu pakviesti bent trumpam sustoti, galiu padėti išmokti labiau pasirūpinti savimi ir išmokti dėkoti sau ir gyvenimui bei aplinkai net tada, kai aplink spaudžia sunkumai,” – apie “Laimės mokyklos” koncepciją pasakoja jos įkūrėja.

“Laimės mokyklos” tęstiniai 8 savaičių užsiėmimai nuo rudens pradžios vyks Kaune „Gaja namai“ //www.gajanamai.lt/ ir Vilniuje „In mind“ //inmind.lt/.

Platesnė informacija bus skelbiama www.laimesmokykla.lt ir FB //www.facebook.com/laimesmokykla

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x