NaujienosKaune jaunieji menininkai metė iššūkį nusistovėjusioms normoms

Kultūra gali vykti visur, kur tik kultivuojama žmogaus veikla. Nuova įmonių grupė į jai priklausančią Žaliąją galeriją „Urmo“ miestelyje įsileido visą būrį perspektyviausių jaunosios kartos menininkų ir kartu meta iššūkį nustovėjusioms normoms. Čia visą mėnesį greta verslo vyks kultūrinės veiklos kitokiems miestiečių poreikiams. Rugpjūčio 14 d. buvo atidaryta laikina galerija ten, kur įprastai menu nedvelkiama. Projektas „Green Gallery“ – jauniems, neatrastiems, perspektyviems ar nematomiems menininkams dedikavo erdvę, neįspraudžiančią į tradicinių galerijų teikiamus rėmus ir žinomumo...
Avatar Domantas Bukauskas2019 20 rugpjūčio


Kultūra gali vykti visur, kur tik kultivuojama žmogaus veikla. Nuova įmonių grupė į jai priklausančią Žaliąją galeriją „Urmo“ miestelyje įsileido visą būrį perspektyviausių jaunosios kartos menininkų ir kartu meta iššūkį nustovėjusioms normoms. Čia visą mėnesį greta verslo vyks kultūrinės veiklos kitokiems miestiečių poreikiams.

Rugpjūčio 14 d. buvo atidaryta laikina galerija ten, kur įprastai menu nedvelkiama. Projektas „Green Gallery“ – jauniems, neatrastiems, perspektyviems ar nematomiems menininkams dedikavo erdvę, neįspraudžiančią į tradicinių galerijų teikiamus rėmus ir žinomumo reikalavimus.

„Pulsas“ skiriamas jaunosios kartos tapytojams, kuriuos subrandino arba suspaudė Vilniaus dailės akademija. „Pulsas“ nori užčiuopti gyvybę iš pažiūros netinkamoje aplinkoje ir parodyti šiuolaikinės, jaunosios tapybos ritmą: menas, kaip ir bet kas, nuolatos kinta ir pulsuoja, todėl neretai akivaizdu, kad net tradicinės galerijos atsilieka nuo tų kurėjų, kurie kuria dabar ir pasitraukti neketina.

„Mūsų rankose – didelės erdvės, leidžiančios reikštis tiek didesniais formatais, tiek įvairesnių meno sričių kūrėjams“, – teigia projekto autoriai.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up