Kauniečiams redakcijaRenginiaiVideoKaune įvyko šunų mylėtojų susitikimas

[youtube_embed]//www.youtube.com/watch?v=wm-aYKTgfh0&feature=youtu.be[/youtube_embed] Šunys – ne be reikalo vadinami geriausiais žmonių draugais. Tai ne tik namų saugotojai, bet ir draugai tiek vaikams, tiek suaugusiems. Žmonės vis dažniau mėgsta keliauti su šunimis: juos pasiimti vykstant į gamtą, susitikimą su draugais ar keliaujant į tolimą kelionę. Ne išimtis ir birželio 16 dieną įvykęs Kauno šunų susitikimas. Žaidimai ir pamokos šunims „Kauno šunų“ organizuotas susitikimas pasižymėjo surengtomis veiklomis šunims. Savanoriai ne tik skatino šunis žaisti tarpusavyje, bet ir vedė dresūros...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 birželio 182 min

[youtube_embed]//www.youtube.com/watch?v=wm-aYKTgfh0&feature=youtu.be[/youtube_embed]

Šunys – ne be reikalo vadinami geriausiais žmonių draugais. Tai ne tik namų saugotojai, bet ir draugai tiek vaikams, tiek suaugusiems. Žmonės vis dažniau mėgsta keliauti su šunimis: juos pasiimti vykstant į gamtą, susitikimą su draugais ar keliaujant į tolimą kelionę. Ne išimtis ir birželio 16 dieną įvykęs Kauno šunų susitikimas.

Žaidimai ir pamokos šunims

„Kauno šunų“ organizuotas susitikimas pasižymėjo surengtomis veiklomis šunims. Savanoriai ne tik skatino šunis žaisti tarpusavyje, bet ir vedė dresūros pamokas, skatinančias gyvūnų paklusnumą ir šeimininkų pagarbą.

Prie Pažaislio vienuolyno esančioje aikštelėje gamta džiaugėsi ne tik gyvūnai, bet ir jų šeimininkai. Susirinkę kauniečiai dalijosi patarimais ir įspūdžiais gyvenant kartu su keturkojais gyventojais.

Susitikimai vyksta kiekvieną mėnesį, vieną pasirinktą sekmadienį. Apie vyksiančius susitikimus galite sužinoti Facebook paskyroje „Kauno šunys“.

Šventės akimirkos: