Naujienos

Kaune duris atvers sporto klubas, orientuotas į šeimą

0

 Jau vasario 1 dieną Kaune atvers naujas sporto klubas, orientuotas į šeimą. Retai kuriame klube sportuoti priimami 10-14 metų paaugliai. Manoma, kad kol jaunuolių skeleto sistema nėra pilnai susiformavusi, treniruotės sporto klube gali pakenkti. Taip, užsiėmimai treniruoklių salėje gali paaugliams pakenkti, jei treneriai neturi žinių ir patirties dirbant su jauno amžiaus lankytojais. Tėvai taip pat turėtų labai atsakingai rinktis sporto klubą, kuriame galėtų mankštintis jų atžalos.

Sauliaus Misevičiaus vadovaujamame sporto klube „Geležiniai žmonės“ jau 10-14 metų jaunuoliai gali sveikai ir saugiai mankštintis. Treneriai tinkamai parenka pratimus, kurie neapkrauna stuburo, sąnarių, nestabdo tinkamo kaulų vystymosi. Pastebėta, kad jaunuoliai, kurie reguliariai mankštinasi treniruoklių salėje, būna geriau nusiteikę, ne taip greitai susierzina, yra labiau savimi pasitikintys. Dažnas paauglys labai daug laiko praleidžia sėdėdamas. Ypatingą žalą daro netaisyklingas sėdėjimas prie kompiuterio ir per mažas fizinis aktyvumas. Teisingai parinktais pratimais yra sustiprinami nugaros raumenys, jaunuoliai nebesikūprina, pagerėja jų laikysena, nustoja varginti nugaros skausmai. Taip pat treniruotės sporto klube padeda paaugliui staigiai ūgtelėjus ir atsiradus skausmams sąnariuose. Sustiprinus raumenis, paprastai praeina ir sąnarių skausmai. Taip pat tėvai ir įvairių sporto šakų treneriai turi prisiminti, kad treniruotės sporto klube pagerina jaunuolių fizinę būklę, kas leidžia sėkmingiau užsiiminėti kitomis sporto šakomis bei padeda sumažinti traumų riziką komandinėse ar dvikovinėse sporto šakose.

Šeimos ir draugų sporto klube „Geležiniai žmonės“, kuris atsidarys vasario 1 dieną Savanorių pr. 271, Kaunas, bus laukiamos šeimos ir draugų būreliai, kuriems bus pasiūlytos specialios kainos, vyks tęstinė reabilitacija po traumų ir operacijų, Saulius Misevičius konsultuos treniruočių ir mitybos klausimais, bus specialūs fizinio pasirengimo užsiėmimai įvairių sporto šakų atstovams, modeliai ir grožio konkursų dalyviai turės galimybę tinkamai ir efektyviai pasiruošti konkursams, sporto klubo treneriai teiks personalinių treniruočių paslaugas. Atidarymo proga vasario 1 dieną nauji klientai paslaugas galės išbandyti nemokamai.

 

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos