Kauniečiams redakcijaMiestasRenginiaiKaune duris atvėrė atnaujintas Draugystės parkas

Kardinaliai pasikeitę Kauno parkai vis dažniau atsiduria laisvalaikį gryname ore mėgstančių praleisti miestiečio akiratyje.  Šį sekmadienį duris atvėrė dar vienas iš pagrindų atnaujintas Draugystės parkas. Atidarymo šventėje –  įvyko kinas po atviru dangumi, koncertai ir kitos pramogos. „Šiuolaikišku miestu tampantis Kaunas daug investuoja į vietų, kuriose miesto žmonės leidžia laisvalaikį, atnaujinimą. Per pastaruosius dvejus metus atidarome jau trečiąjį visiškai atnaujintą parką“, – teigė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis. Pramogų aibė Atnaujinto parko šventė prasidėjo dar 17...
Avatar Domantas Bukauskas2019 19 rugpjūčio


Kardinaliai pasikeitę Kauno parkai vis dažniau atsiduria laisvalaikį gryname ore mėgstančių praleisti miestiečio akiratyje.  Šį sekmadienį duris atvėrė dar vienas iš pagrindų atnaujintas Draugystės parkas. Atidarymo šventėje –  įvyko kinas po atviru dangumi, koncertai ir kitos pramogos.

„Šiuolaikišku miestu tampantis Kaunas daug investuoja į vietų, kuriose miesto žmonės leidžia laisvalaikį, atnaujinimą. Per pastaruosius dvejus metus atidarome jau trečiąjį visiškai atnaujintą parką“, – teigė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Pramogų aibė

Atnaujinto parko šventė prasidėjo dar 17 valandą, šeštadienį, kai žaliojoje erdvėje įsikūręs „Romuvos“ kino teatras, miestiečiams padovanojo nemokamą kino seansą  – „Daug vaikų, beždžionė ir pilis“. Tai buvo įžanga į gausią sekmadienio renginių programą, kuri tęsęs nuo pat ryto iki pat vakaro.

Kauniečiai, sekmadienį, šventę pradėjo nuo nemokamų treniruočių projekto „Judėk sveikai“ funkcinės treniruotės bei mankštos. Po sporto kauniečių ir miesto svečių laukė vidudienio bei Lindyhop stiliaus šokiai.

Parke netruko ir edukacinių užsiėmimų. Pristatymus surengė „Kaunas 2022“ komanda, čia veikė „Virtuali biblioteka“ ir kitos veiklos.

Pramogomis lepinami buvo ir sporto mėgėjai. Parke įvyko tinklinio varžybos, parodomoji krepšinio treniruotė, šachmatų varžybos, o šventės kulminacija tapo – magiškas Manto Wizard pasirodymas. Beveik tris valandas trukęs pasirodymas užminę mįsles ne tik tėveliams, bet  ir jų vaikams.

Parko atidarymo šventę vainikavo koncertas „Pop“, kuriame – įvyko speciali orkestro „Ąžuolynas“ ir šokių grupės programa.

Kas naujo parke?

Atvykus į parką iš karto buvo galima pastebėti, jog Draugystės parke buvo pakeista visa apšvietimo sistema.

Tėvelius ir vaikus nudžiugino saugioms pramogoms įrengtos naujos vaikų žaidimo ir sporto aikštelės. Čia lankytojai turės galimybę išbandyti savo jėgas žaidžiant šachmatais ar šaškėmis. Netolimoje ateityje žadama įrengti stalo teniso stalus, modernias krepšinio aikšteles, petankes ir ekstremalias sporto aikšteles.

Teritoriją puošia naujai pasodinti augalai ir gėlynai, o bene ryškiausias Draugystės parko akcentas – atsinaujinęs didžiulis šokantis fontanas.

Pasislėpti nuo miesto šurmulio parko žalumoje kviečia patogūs suoliukai bei mediniai gultai. Parke taip pat įrengtos erdvios pavėsines, teritorijoje nutiesti nauji takai, pritaikyti važinėtis dviračiais ar riedučiais, vaikštinėti pėsčiomis ir specialūs – bėgioti.

Dar po savaitės – rugpjūčio 25-ą dieną – į atidarymo šventę kauniečius pakvies ir atnaujintas Santarvės parkas, esantis Šilainuose. Praėjusią vasarą kauniečiams buvo pristatyti atnaujinti Kalniečių bei Dainavos parkai.

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up