Kaunietis paspirtukininkas Aurimas Valujevičius atsidūrė itin keistoje situacijoje, kuomet gavo baudą nepažeidęs taisyklių. Važiuodamas dviračių taku vaikinas susidūrė su automobiliu, nes takas kerta važiuojamąją kelio dalį ir buvo sumaišytas su pėsčiųjų perėja. Lietuvos kelių policijos tarnyba negalėjo paaiškinti, kodėl penki pareigūnai dviračių pervažą palaikė pėsčiųjų perėja.

Vaikinas gavo baudą, nes važiuodamas per perėją nenulipo nuo savo transporto priemonės, tačiau nulipti važiuojant dviračiu taku nereikia. Susidūrimas įvyko tada, kai A. Valujevičiui riedant paspirtuku iš vieno kiemo išvažiavo automobilis ir šio vairuotojas nepristabdė net matydamas ženklą. Stebėtina, jog į įvykio vietą atvykę pareigūnai neatpažino dviračių pervažos, kurioje įvyko susidūrimas – ji kelyje žymima lygiagrečiomis iš kvadratų sudarytomis juostomis, o pėsčiųjų perėja – iš stačiakampių sudarytomis lygiagrečiomis linijomis.

Įvykio metu paspirtukininkas teigia važiavęs 20 km/h ir smarkiai nesusižalojęs: susitrenkė ir nusibrozdino kojas ir alkūnę. Jo transporto priemonė liko be jokių įbrėžimų, tačiau vaikino kamera sugadinta. A. Valujevičiui išrašyta 20 eurų bauda. „Finale gavosi, kad nors čia dviračių takas eina, čia skaitosi pėsčiųjų perėja, ir per pėsčiųjų perėją reikia tiek dviratį, tiek paspirtuką vestis“, – pareigūnų žodžius citavo vaizdo įrašo autorius.

Kaunietis avariją užfiksavo ir vaizdo įrašu bei savo istorija pasidalino vaizdo įrašų platformoje „YouTube“, kviečiame žiūrėti įrašą:

[youtube v=”sM_iKZsPeWI”]

Po kurio laiko į įvykio vietą dar kartą dviračiu nuvykęs vaikinas įsitikino, jog ten – dviračių pervaža, o ne pėsčiųjų perėja.

[youtube v=”iH43B4EdlaA”]

 

2.3 3 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
6 Komentarų
Naujausi
Seniausi Labiausiai balsuojami
Inline Feedbacks
View all comments
Benas

O ko jis kaip koks myknius mamai guodžiasi 😀

Lol

Šiaip net ir dviračių pervažoj pirmenybė automobiliui

Tomas

šiaip iš kiemų kai išvažinėji turi praleist visus pėsčiuosius. gerai kad laimingai baigėsi o jei koks vaikas būtų išbėgęs?

aš mėgstu dviračių vairuotojus :)))

O jeigu as turiu paspirtuka, ar galiu vazineti Maximoj ar Lidle? o galiu apsimesti mašina ir paskui… nu… pėsčiuoju… kai man dega raudona? aš manau, kad nepamaišyčiau niekam, net jei ir antra juosta važiuočiau, mačiau taip daro 🙂 O jei kas pypteltu, galėčiau vidurinį pirštą iškelti, arba jei pėstysis mėgintų mane pastumti, na nes… man gi pirmenybė, nes jei jis eina per perėje… aš gi su paspirtuku… dviračiu irgi taip galima, mačiau taip daug kas daro. O jei dviračių kelių takai yra šone, vis tiek galima važiuoti pirma juosta arčiau kairiojo krašto per skiriamasias juostas. Na kaip britvos… 🙂 taigi… Read more »

nesvarbu

vienareiksmiskai paspirtukas teisu policija visiskai nezino taisykliu kita karta reikia nesutikt su policijos nutarimu ir paskusti ju sprendima kad kita kart zinotu ir ismoktu keliu eismo taisykles

Mds

Reiktu komentaro is policijos..
tokia vat pas mus policija. Moka tik baudas skirti ir bausti. Pasislepe kaip tarybiniais laikais su trikojais…