MokslasKaune – 19-oji inovacijų paroda „Technorama 2020“

Kauno technologijos universitetas (KTU), jau devynioliktąjį kartą kviečia jaunuosius kūrėjus, mokslininkus, studentus ir tiesiog išradingus žmones dalyvauti vienoje seniausiai organizuojamų inovacijų parodų-konkursų „Technorama“ ir čia savo darbus pristatyti plačiajai visuomenei bei laimėti piniginius prizus ir galimybę produktą vystyti toliau! Paroda vyks gegužės 8-ąją dieną, KTU Santakos slėnyje.

ktu.edu nuotr.

„Neretai studentų baigiamieji ar semestro darbai, po vertinimų, nugula į stalčių  – „Technorama“ tokius „perlus“ siekia ištraukti į dienos šviesą. Turime ne vieną atvejį, kai baigiamasis ar kursinis darbas, konkurso metu įvertinimas kaip turintis stiprų komercializavimo potencialą – kūrėjai sulaukia ne tik paskatinamųjų žodžių, bet ir piniginių prizų, kurie duoda stiprų akstiną plėtoti savo darbą toliau ir netgi – pradėti pirmuosius pardavimus,”- teigė vienas renginio organizatorių, Nacionalinio inovacijų ir verslo centro vadovas Mindaugas Bulota.

ktu.edu nuotr.

Prie pagalbos vystyti produktą prisideda ankstyvos stadijos startuolių inkubatorius „KTU Startup Space” – čia dalyviams suteikiama mentorystės pagalba, prisidedama prie technologinio jų vystymo su KTU tyrėjų pagalba. Svarbu paminėti tai, kad „Technorama“ neapsiriboja viena sritimi, renginys suburia informacinių technologinių, inžinerijos, dizaino, chemijos, maisto technologijų ir socialinių mokslų atstovus, tad parodoje sau vietą gali rasti patys netikėčiausi sprendimai.

Išskirtinis dėmesys sveikatos srities technologijoms

Specialiai išskiriama sveikatos technologijų kategorija, kurioje prizus įsteigė Europos inovacijų ir technologijų institutas. Tai ne vienerius metus trunkančio bendradarbiavimo rezultatas tarp KTU, LSMU ir EIT, kurio pasekoje yra įkurtas sveikatos inovacijų centras – EIT Hub. Šio centro veiklos bus pristatomos ir specialiai įrengtoje zonoje. Renginio partneris – mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra MITA „Technoramoje” taipogi pristatys sveikatos ekosistemos vystymo Lietuvoje projektus bei galimybes.

ktu.edu nuotr.
Prizinis fondas pildomas partnerių

Kaip ir kasmet, taip ir devyionliktąjį kartą vyksiančioje parodoje, prizus įsteigė ne tik KTU rektorius bet ir renginį parėmė Universiteto partneriai ir draugai, neabejingi inovacijoms ir jų plėtrai. Tai –  Koinvesticinis fondas, KTU Alumnų asociacija, Kauno mokslo ir technologijų parkas, verslo įmonės – tarptautinė informacinių technologijų kompanija Centric IT Solutions Lithuania, žaidimų kūrėjai – TutoToons bei rizikos kapitalo fondas Practica Capital.

 

„Technorama“ vyks gegužės 8 -ąją dieną, KTU Santakos Slėnyje (K. Baršausko g. 59, Kaunas). Dalyvių registracija į renginį: https://technorama.ktu.edu/dalyviu-anketa/. Turintys klausimų galite kreiptis telefonu +37061247594 arba el. paštu tomas.proscevicius@ktu.lt

« 1 3 »
« 1 3 »

ktu.edu informacija

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up