Ar kada teko per televizorių ar internete matyti labai įspūdingų formų konditerinius gaminius? Dar visai neseniai unikalių formų tortų bei delikatesų gamyba buvo itin retas reiškinys. Tokius desertus kuriančių šefų bei meistrų pasaulyje buvo tikrai nedaug, o pats šedevro kūrimas užtrukdavo tikrai ilgai ir tai kainuodavo itin daug. Blogiausia, kad ypatingų formų itin skanius delikatesus paragauti galėdavo tik vienetai, patys turtingiausi. Paprastiems žmonėms tekdavo laukti eilėse arba tokį norą nustumti į šalį. Auštant technologijų amžiui atsirado galimybė tokius kūrinius padaryti prieinamais visiems. CH Chocolaterie Kaune, adresu Rotušės g. 26 jau dabar kviečia jus išbandyti specialiu maistiniu 3D spausdintuvu spausdintų desertų!

Galimybės – neribotos

Jeigu iki šiol konditerinių gėrybių išvaizda bei kūrybinė įvairovė priklausė nuo šefo galimybių ir jo įgūdžių bei sėkmės, dabar ribų nebeliko! Nesvarbu, ar norite į Paryžiaus Eifelio bokštą panašaus šokoladinio skanėsto, ar futbolo kamuolį primenančio biskvitinio pyrago, o gal net įmonės logotipo formos gardėsio – CH Chocolaterie įsigyti 3D maisto spausdintuvai gali visa tai įgyvendinti. Technika viską atlieka preciziškai, kone šimtaprocentiniu tikslumu. Paruoštas gaminys atrodo tarsi būtų nepriekaištinga vizualizacija iš katalogo, nors yra reali…

Užsisakyti tokį burnoje tirpstantį malonumą pavyks ne tik telefonu ar atvykus į šokoladinę, tačiau ir internetu. Apsilankę internetiniu adresu sokoladine.lt galėsite patogiai užsisakyti 3D spausdintuvu gaminto šokolado. Jeigu norite pamatyti (o svarbiausia – paskanauti) viską gyvai – maloniai kviečiame tą padaryti atvykus. Mūsų šokoladinėje jus pasitiks jauki Kauno senamiesčio aplinka bei paslaugus, profesionalus aptarnavimas. Labai laukiame ir kviečiame maloniai praleisti laiką bei pamatyti, kad technologijų amžiaus pasiekimai lepina ne tik rankas ar akis, tačiau ir skonio receptorius!

« 1 5 »
« 1 11 »

Sukurkite nepamirštamą progą

Toks gaminys prisidės prie galimybės bet kokiai progai suteikti daugiau unikalumo bei išskirtinumo. Štai vestuvėse jaunieji visada turi tortą, jo pjovimas – simbolinė vestuvių akimirka. Ar įsivaizduojate, kiek asmeniškesniais tampa vestuvių momentai, kai tortą puošia jūsų vardai ar į jus panašūs paveikslėliai?

Tą patį puikiai pavyks pritaikyti ir jūsų atžalos gimtadieniui. Jam arba jai augant, gimtadienio tortą pagražinti gali mėgstami žaislai ar kitos simboliškos dekoracijos. Tokį tortą vaikas atsimins dar tikrai ilgai, o gimtadienis nusispalvins naujomis spalvomis.

Beje, tai nebūtinai gali būti tortas ar pyragas. Jūs galite pasirinkti pasigaminti ir sukurti visą aibę saldainių ar unikalių delikatesinių figūrėlių. Net kiekvienas svečias, apsilankęs šventėje arba vakarėlyje gali gauti unikalią, būtent jam arba jai skirtą saldžią dovanėlę.

« 1 5 »
« 1 11 »

Vieni pirmųjų Lietuvoje, vieni pirmųjų visame pasaulyje

Lietuvoje esame bene patys pirmieji, kurie turime tokią įrangą. Europoje ir net visame likusiame Pasaulyje esame vieni iš pirmųjų, kurie siūlo tokį komfortą ir galimybes savo klientams. Įvairioms progoms, bei vakarėliams ar teminėms šventėms dabar galima pagaminti ir toną bei nuotaiką atitinkantį gardumyną.

Kaip jau minėjome, apribojimų tam, ką su spausdintuvu galima pagaminti – nėra. Net ir patys detaliausi ornamentai ar daugybę linijų turinčios figūros iš sūrio, biskvito, džemo ir be abejo – šokolado gali būti pagamintos itin greitai ir operatyviai.

Dėkingi partneriams

Norėtume išreikšti labai didelę padėka savo partneriams iš 3dfoodprinters.eu. Būtent ši įmonė padėjo mums įsigyti 3D maisto spausdintuvą, konsultavo renkantis bei atliko išsamius mokymus kolektyvui, parodė kaip valdyti aparatą, išmokė įvairiausių gudrybių bei praplėtė praktines žinias. Labai padėjo ir tai, kad pagalba teikiama ištisą parą, septynias dienas per savaitę. Visiems susidomėjusiems kavinių, konditerijų, kepyklų savininkams, direktoriams bei atsakingiems asmenims ar dar norintiems kurti savo verslą, stipriai rekomenduojame 3dfoodprinters.

Lyginome įvairius pasiūlymus ir jų kainos, aptarnavimo kokybės bei siuntimo sąlygų derinys buvo pats patraukliausias. Nė kiek nedvejojame juos rekomenduoti kitiems ir dar sykį dėkojame už puikų bendradarbiavimą!

« 1 5 »
« 1 11 »
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments