KultūraMiestas„Kaunas buddy“ – kai tradicinės gido paslaugos per brangios ar nuobodžios

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 15 gegužės
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Populiarėjančios savaitgalio kelionės, žemų kainų skrydžiai į Kauną vilioja vis daugiau užsienio turistų aplankyti laikinąją sostinę.

Susipažinti su miestu ir pajusti jo pulsą lengviausia ir greičiausia, kai turi čia draugą, su kuriuo gali išgerti kavos, diskutuoti aktualiomis temomis bei pamatyti miestą jo akimis. Visgi per trumpą laiką susirasti draugą svetimoje šalyje sudėtinga, todėl atsirado paslaugą, kuri padės visiems, keliaujantiems nesijausti vienišiems, turėti draugą kaunietį, kuris padės, patars, papasakos ir parodys.

„Kaunas buddy“ – analogų neturinti inovatyvi atvykstamojo kultūrinio turizmo paslauga turistams, kuriems tradicinės gido paslaugos yra per brangios ar nuobodžios. „Kaunas buddy“ siūlo vietinį draugą, šiltą, atvirą ir nuoširdų bendravimą, visakeriopą pagalbą ir galimybę pamatyti Kauną, tokį, koks jis yra – su visais savo trūkumais ir privalumais.

Kadangi šią vasarą, intensyviausiu turistiniu laikotarpiu liepos–rugpjūčio mėnesį, Kauno oro uostas taps pagrindiniu šalies oro uostu, tikėtina, bent dalis „Vilniaus“ turistų nuspręs išgerti kavos Laisvės alėjoje ar pasivaikščioti Kauno senamiesčio gatvelėmis. O, pasinaudojus „Kaunas buddy“ paslauga, turistas gaus vietinį draugą, kuris galės papasakoti apie miestą, pravesti ekskursiją, aprodyti lankomiausias ir žymiausias Kauno vietas, bei palydėti į autobusų ar geležinkelio stotį – jei turistas Kaune neužsibus ir keliaus į sostinę.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Ši paslauga – puiki galimybė kauniečiams lavinti ir tobulinti užsienio kalbos, bendravimo įgūdžius, pažinti kitą kultūrą, būti aktyviems, komunikabiliems ir organizuotiems! Susidomėjusiųjų ir norinčiųjų prisijungti prie „Kaunas buddy” komandos laiškų laukiama el. paštukaunasbuddy@gmail.com

Šaltinis: alfa.lt

Dalinkitės su savo draugais
  • Prenumeruokite naujieas
  • Scroll Up