KultūraRenginiai„Kaunas 2022“ pristato unikalų projektą: kartu šoks žmonės su negalia, profesionalūs šokėjai ir studentai

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 4 gruodžio

Gruodžio 4-6 d., „Auros“ šokio teatre, Kaune, kauniečiai ir miesto svečiai turės unikalią galimybę susipažinti, gyvai pamatyti ir sudalyvauti išskirtiniame šokio projekte – Young Amici LAB. Šio kolektyvo šokėjai taps ir „Europos kultūros sostinė – Kaunas 2022“ renginių dalyviais.

Jau ne pirmus metus, šiame Amici teatre šoka menininkė, Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos absolventė Vasara Visockaitė, šiuo metu studijuojanti ir gyvenanti Londone, kuri jaučiasi neatsiejama Amici Young trupės dalimi ir pritaria jo įkūrėjo filosofijai, jog – svarbiausia atskleisti ir vertinti visų atlikėjų talentus, nesvarbu jie su negalia ar be jos.

Organizatorių nuotr.

Amici šokio teatras yra išskirtinis tuo, kad bendrom veiklom suburia garsius menininkus bei pradedančius ir jau esamus artistus, turinčius įvairią fizinę ar psichinę negalią. Jis yra garsus ne tik Jungtinėje Karalystėje, bet ir už jos ribų. Šiuo metu Amici teatre Londone šoka daugiau nei 40 artistų, kurie nuolat organizuoja seminarus, paskaitas mokyklose, universitetuose, dienos centruose ir įvairiuose renginiuose. Amici Young trupė glaudžiai bendradarbiauja su kitais integruoto šokio šokėjais užsienyje, tad nusprendė save pristatyti ir Lietuvos publikai.

Kauno šokio teatre „Aura“, Young Amici trupės artistai pristatys 3 dienų intensyvią integruotą šokio laboratoriją, skirtą žmonėms su negalia, šokio profesionalams bei studentams ir moksleiviams. Laboratorijos metu Young Amici atstovai dalinsis sukaupta patirtimi, dėstant šokio ir improvizacijos techniką mišriai žmonių grupei. Laboratorijos kulminacija taps neformalus pasirodymas, demonstruojantis bendro darbo rezultatus. Visi šokėjai dalyvaus ir atviroje diskusijoje su laboratorijos dalyviais ir žiūrovais.

Kaunas 2022 informacija

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up