Verslas

Dovanų idėjos krepšininkams

0

Ir štai atėjo žiema. Už lango pasirodė pirmosios snaigės. Vis dažniau pradeda spausti šaltukas. Ir vis dažniau mes norime vakarus praleisti namuose, įsikniaubus į šiltą pleduką, apsikabinus arbatos puodelį, o jei dar turime kam galvą ant peties padėti – iš vis tobula. Kartu su žiema nenumaldomai artėja ir didžiausios metų šventės. Kiekvienas norime nustebinti savo artimuosius ir draugus palepindami juos Kalėdinėmis dovanomis. Tačiau didžiausias galvosūkis turbūt kiekvienam – ką dovanoti šį kartą? Kaip nustebinti ar pradžiuginti krepšininką, trenerį, krepšinio faną ar šiaip sportą mylintį žmogų? Tikimės, kad šis Kalėdinių dovanų sąrašas padės Jums apsispręsti:

 1. Krepšinio kamuolys. Tai viena populiariausių dovanų Kalėdų laikotarpiu. Kamuolys gali būti ir prabangi, ir įprasta dovana, tai priklauso nuo to, kiek galite išleisti tokiai dovanai. Kamuolys būtų puiki dovana kiekvienam krepšininkui. Kamuolių kainos prasideda nuo 15 eurų.
 2. Krepšinio bateliai. Tai būtų gana prabangi dovana. Perkant krepšinio batelius reikėtų žinoti tikslų žmogaus krepšinio batų dydį, įsitikinti kas patinka ar kokių konkrečiai kedų norėtų. Tačiau neabejotinai – tai viena geriausių dovanų, kokią gali gauti krepšininkas.
 3. Kojų apsaugos, kiti aksesuarai. Pastaruoju metu itin populiaru įvairūs aksesuarai – ypatingai apsaugos, kurios apsaugo nuo sumušimų ar greičiau apšildo raumenis. Vienos populiariausių šiuo metu – kojų/kelių apsaugos, kurios ne tik apšildo raumenis, tačiau apsaugo nuo sumušimų, kas ypatingai aktualu vaikams.
 4. Krepšinio apranga. Šiuo atveju turime mintyje vardinę krepšinio aprangą. Kiekvieną pradžiugins apranga, ant kurios puikuojasi to žmogaus, kuriam apranga dovanojama, vardas, pavardė ar kitoks jo mėgstamas užrašas, frazė, paveiksliukas.
 5. Kepurės, pirštinės, šalikai. Firminė Nike, Jordan, Adidas kepurė, pirštinės ar šalikas ne tik pradžiugins, bet ir pravers šaltą žiemą.
 6. Sportiniai džemperiai, kelnės. Originalūs Nike, adidas, Jordan ir kiti rūbai tinka ir patinka kiekvienam sportuojančiam žmogui. Jie praverčia vykstant į treniruotes, rungtynes, sporto klubą ar tiesiog laisvalaikiui.
 7. Sporto papildai. Kiekvienam sportininkui yra rekomenduojama vartoti papildus. Sportuojant kartu su prakaitu prarandama daug įvairių mineralų ir organizmui svarbių medžiagų, kurias būtinai reikia atsatyti. Paprastai su maistu reikiamo mineralų, vitaminų kiekio negauname, todėl būtina vartoti papildomus papildus ar vitaminus. Žinoma, sporto papildai yra vartojami ir norint priaugti raumenų, norint gauti energijos ir pan. Tad sporto papildai – taip pat būtų puiki dovana kiekvienam sportuojančiam žmogui!
 8. Kompresiniai rūbai. Tai taip pat itin populiari prekė žiemos sezonu. Kompresiniai rūbai apšildo, leidžia greičiau sušilti raumenims ir juos stimuliuoja, neleidžia jiems atšalti, puikiai sugeria ir išgarina prakaitą. Todėl įvairūs kompresiniai marškinėliai, šortai ar ilgos kompresinės kelnės yra populiarūs pasirengti „po apačia“ šaltose salėse, esant nepakankamai šiltai oro temperatūrai ar tiesiog jeigu organizmas nepakelia šalčio ir sunkiai apšyla.
 9. Kuprinės, sportiniai krepšiai. Kiekvienam sportuojančiam žmogui visada pravers sportinė kuprinė ar sportinis krepšys.
 10. Įvairios smulkmenos. Tai galėtų būti gertuvės, tvirtos sportinės kojinės. Tai puikus variantas tokiu atveju, kai norime padovanoti simbolinę, nebrangią dovaną.
 11. Mini lentos. Originali dovana ne tik vaikui, bet ir vadovui ar darbo kolektyvui, pasikabinti biure, darbo vietoje.
 12. Dovanų čekis. Jie patinka tikrai ne visiems. Tačiau dovanų čekis puiki išeitis paskutinę minutę. Žinoma, yra žmonių, kurie vertina dovanų čekius dėl to, kad patys gali išsirinkti tai, ko jiems tikrai reikia ir kas jiems patiems patinka.
 13. TRENERIAMS. Viena populiariausių dovanų treneriams – vardinė taktinė lenta. Paprastai perkama taktinė lenta, ant kurios uždedami/užrašomi trenerio inicialai. Žinoma, tokią dovaną galima dovanoti žmogui, kuris mėgsta vadovauti krepšinio aikštelėje.

Visas šias ir dar daugiau prekių galite rasti internetinėje krepšinio prekių parduotuvėje www.krepsininkas.net.

 

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Verslas