Rajonas

Karmėlavos gyventojai bus ryškesni – padovanota pusė tūkstančio atšvaitų

0

Šiandien ankstyvą rytą, nuo 7.00 val. iki 8.30 val., Kauno rajono Karmėlavos gyventojams buvo dovanojamos mažos, bet itin svarbios dovanėlės – atšvaitai, kurių išdalinta daugiau nei 450.

Prie pėsčiųjų perėjų bei įvairiose viešosiose vietose Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr.) Kauno rajono policijos komisariato Antrojo veiklos skyriaus pareigūnai kartu su Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Algirdo Mechanizuotojo pėstininkų bataliono skyriaus viršininku dalino šviesą atspindinčius elementus. Prie šios akcijos taip pat prisidėjo keli kariškiai, keletas Kauno regioninių kelių direkcijos darbuotojų bei Balio Buračo gimnazijos direktorė.

Dalinti ne tik atšvaitai, bet ir informacinė medžiaga, bendrauta su gyventojais, paaiškinta, kaip teisingai turi būti dėvimas atšvaitas, primintos Kelių eismo taisyklės. Šia akcija siekiama ne tik atkreipti dėmesį į pėsčiųjų matomumo problemą kelyje, bet ir priminti, kad tik mes patys atsakingai elgdamiesi galime apsaugoti save ir savo artimuosius.

Praėjus vos keletai valandų po vykdytos akcijos, elektroniniame policijos paslaugų portale www.epolicija.lt Kauno apskr. VPK sulaukė gyventojo padėkos (kalba netaisyta):

Laba diena,

Norėčiau padėkoti policijos pareigūnams, kurie 2017-01-12 apie 7 val. pravedinėjo profilaktinį darbą Karmėlavoje prie autobusų stotelės. Prieš stotelę yra apšviestas pėsčiųjų praėjimas, bet netinkamas apšvietimas ir šviesos nuo priešingos krypties važiuojančių mašinų (tamsiu paros metu), pėsčiuosius daro „nematomus“, o be atšvaitų ir skubančius į autobusą – potencialiais „invalidais“, geriausiu atveju. Taigi, dar sykį dėkoju už Jūsų darbą.“

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Rajonas