Naujienos

Kalėdų eglutės įžiebimo šventė 2016

0

Tradicinėje, tačiau šiemet naujais režisūriniais sprendimais suspindėsiančioje eglutės įžiebimo ceremonijoje savo pasirodymą surengs profesionali gatvės teatro trupė „La Compagnie des Quidams“ iš Prancūzijos.

Pirmą kartą Kaune įspūdingą gatvės šou surengsianti kompanija pakvies žiūrovus kartu pasinerti į stebuklingą Kalėdų sapną, kurio pagrindiniai herojai – didžiuliai baltieji žirgai, nukelsiantys žiūrovus į nerūpestingą ir naivią vaikystę. Metamorfozių kupina kelionė bus romantiška ir be galo poetiška – juk čia nėra jokių barjerų tarp aktorių ir publikos, čia nėra žodžių – tik didinga simfoninė muzika, čia nėra vietos realybei – yra tik grožio ir pasakos iliuzija.

1994 m. suburta trupė garsėja puikia teatro, šokio, muzikos bei cirko žanrų sinteze. Gerai žinoma gimtojoje Prancūzijoje „La Compagnie des Quidams“ yra sukūrusi daugiau kaip 10 aukščiausio meninio lygio programų ir surengusi savo gastroles daugiau kaip 40-tyje šalių, aplankydama visus pasaulio kontinentus.

Be abejo, pagrindinis eglutės įžiebimo šventės dalyvis – charizmatiškas ir linksmas Kalėdų senelis šiam svarbiam renginiui yra paruošęs nemažai staigmenų, tad intriga bus išsaugota iki pat šventės pradžios. 

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/1793286384217632/

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos