Kaunas linksmaiMiestas

Kalėdinis pramogų miestelis atgyja Kaune

0

Gruodį prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“ virsta pasakišku Kalėdų miestu: centrinėje aikštėje įsikuria rašytojo Hanso Kristiano Anderseno pasakų motyvais dekoruota įspūdingo dydžio pilis, kurioje savaitgaliais ir švenčių dienomis galima sutikti net patį Kalėdų senelį, pasakojamos šimtmečius menančios istorijos, veikia jau tradicija tapęs kalėdinis paštas ir kursuoja kalėdinis traukinukas, organizuojami nuotaikingi žaidimai, tėvus ir vaikus bendrai veiklai suburia „Magiško laiško dirbtuvės“, o į praeitį nukelia senųjų kalėdinių žaisliukų ir pašto ženklų paroda.

 

„Mega“ atveria duris Kalėdoms – ji tampa džiaugsmingos nuotaikos ir staigmenų pripildyta erdve mažiesiems ir suaugusiesiems, kokybiškam laikui su šeima, artimaisiais ir draugais“, – sako prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“ valdančios bendrovės „Baltic RED“ rinkodaros vadovas Laimis Binderis.

 

Visą gruodžio mėnesį į PLC „Mega“ atvykę vaikai kviečiami dalyvauti išskirtinėje edukacinėje pramogoje „Magiško laiško dirbtuvės“. Čia vaikai ne tik sužinos apie pašto ženklus, vokų kilmę ir ant jų dedamų antspaudų reikšmę, bet ir drauge su tėvais ar artimaisiais galės parašyti bei išsiųsti laišką Kalėdų seneliui ir gauti jo laišką-atsakymą su dovanėle. Edukacinė pramoga organizuojama kiekvieną dieną centrinėje „Megos“ aikštėje, greta didingos 10 m aukščio šventinės pilies, puoštos turbūt vieno iš žymiausių vaikų rašytojų Hanso Kristiano Anderseno pasakų motyvais.

 

Sekmadieniais „Megoje“ taip pat vyks ir vėlyvieji pusryčiai su Kalėdų seneliu. Čia bus galima ne tik išgirsti Kalėdų senelio pasakojamas istorijas, tiesiai jam į ausį pašnibždėti slapčiausią norą, bet ir drauge nusifotografuoti, žaisti, pasivaišinti bandelėmis su arbata. Skelbiama, kad Kalėdų senelio pusryčiai truks keletą valandų – nuo 11 iki 13 val.

 

Šventinis mėnuo pažers staigmenų ir suaugusiesiems – antrąjį gruodžio savaitgalį „Megoje“ šurmuliuos kalėdinė dovanų, mados ir grožio mugė, kurioje išskirtinių dovanų idėjas pristatys talentingiausi Lietuvos, Latvijos ir Estijos dizaineriai bei gamintojai. Čia dovaną sau ar savo artimiesiems galės išsirinkti kiekvienas, kuris į kalėdinių dovanų sąrašą yra įtraukęs originalių drabužių, aksesuarų, namų interjero detalių, šventinių skanėstų ir kt. Be to, „Megos“ parduotuvėse dovanų įsigiję lankytojai galės nemokamai pasinaudoti jau tradicija tapusia dovanų pakavimo paslauga.

 

„Tikime, kad dovana prasideda nuo pakuotės, todėl jau ne vienus metus mūsų lankytojai, „Megoje“ įsigiję kalėdinių dovanų, laikui imlius dovanų pakavimo rūpesčius gali patikėti profesionalams. Iki pat Kalėdų apsipirkusiesiems už ne mažesnę kaip 35 Eur sumą siūlome pasinaudoti nemokama dovanų pakavimo paslauga ir iš prekybos centro išvykti su stilingai supakuota dovana, kurią tik beliks padėti po Kalėdų eglute“, – sako L. Binderis.

 

Visą gruodį centrinėje „Megos“ aikštėje veiks vaikams ir suaugusiesiems skirta prof. Liudo Mažylio paroda „Kalėdinis paštas 1898–2015 m.“, kurioje eksponuojami Lietuvoje naudoti kalėdiniai ir naujametiniai pašto ženklai, o greta bus galima apžiūrėti ir Panevėžio rajono Miežiškių gyventojų bendruomenės kolekcijoje saugomus senuosius kalėdinius žaisliukus.

 

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kaunas linksmai