Įmonės

Kalėdinės dovanos, kurios neabejotinai nudžiugins jūsų vaiką

0

Visai ne paslaptis, jog artėjant gražiausioms metų šventėms, daugelis svarsto ką padovanoti vaikams Kalėdų proga. Tiek daug galvojame ne dėl to, kad stinga žinių apie vaiką ar elementarius jo pomėgius – veikiausiai, šį klausimą sufleruoja noras rasti tą pačią pačiausią dovaną savo brangiam vaikui. Paskutinės minutės dovanomis dažniausiai tampa prie prekystalio pagriebtas žaislas, ar pirmoji parduotuvės konsultanto pasiūlyta idėja, tad norint iš tiesų nudžiuginti vaiką, verta paanalizuoti, kas vaikui būtų naudinga, užtikrintų tobulėjimą. Jeigu jums įgriso nuolatinės kelionės į prekybcentrius, ieškant tinkamo daikto – išsirinkite dovaną iš žemiau esančių pasiūlymų ir taupykite laiką – žinodami ko tiksliai norite greičiau pasieksite finišą, o rezultatas jus nudžiugins pačius.

Vaikams iki 2 metų

Lavinimo lentos

Tokio amžiaus vaikams ypač svarbu lavinti smulkiąją motoriką. Kodėl tai svarbu? Lavindami rankų pirštus, plaštakas ir riešus, skatinate vystytis galvos smegenų zonoms, atsakingoms už kalbą. Norite prisidėti prie lavinimo? Nupirkite savo vaikui užimtumo-lavinimo lentą, dar žinomą kaip “Busy Board”.

 

Vaikams nuo 2 metų

Vigvamai-palapinės

Ne paslaptis, jog tokio amžiaus vaikai dievina slėpynes ir žaidimus. Jiems ypač svarbu susikurti savo asmeninę aplinką ir turėti savo slėptuvę. O turint slėptuve – tampi įdomus, mistiškas, unikalus. Tam puikiai tiks vigvamas-palapinė. Mažieji ten temps savo mėgstamus žaislus, slėps maisto atsargas. Iš esmės – jiems patiks ten leisti savo laisvalaikį ar pasikviesti užeiti mažuosius draugus. Be to – vigvamas itin gražiai atrodys jūsų namų interjere.

Vaikams nuo 5 metų

Aitvaras

Galbūt pasirodys, jog penkiamečiai – įnoringi, jiems reikia išmaniųjų telefonų, elektirnių paspirtukų ir įvairiausių kitų elektronikos prietaisų. Žinoma – visų auklėjimas skirtingas, visi auga skirtingoje aplinkoje, tačiau, mokslininkai sako, jog 5-8 metų vaikams reikia ypač daug tėvų dėmesio. Norint laiką leisti kartų, reikia susigalvoti bendrą veiklą. Viena tokių – aitvaro laidymas. Galbūt nuskambės primityviai, bet aitvaras – ne tik puikus pretekstas daugiau laiko leisti drauge, bet ir aktyviai praleisti valandą ar dvi. Vėjo pagautas aitvaras suteiks daug laimės jūsų vaikui, o jo šypsena, be abejonės, nudžiugins ir jus.

Vaikams nuo 8 metų

Gaublys arba žemėlapis

Tai amžius, kai vaikai aktyviai pradeda domėtis pasauliu. Ką turime galvoje? Jiems pradeda būti įdomios kitos valstybės, įvairi gamta, gyvūnai. Jie pradeda būti žingeidūs, norėti keliauti, pažinti, tyrinėti ir sužinoti daug įvairiausių dalykų apie mūsų planetą. Dėl šios priežasties pravartu vaikui nupirkti šviečiantį arba magnetinį gaublį arba didžiulį žemėlapį, kuriame vaikas galėtų pažymėti aplankytas vietas, arba tas šalis, į kurias nuvykti labiausiai norėtųsi. Gaublys ar žemėlapis ne tik padės domėtis pasauliu – jis taip pat puikiai papuoš jūsų vaiko kambarį.

Vaikams nuo 12 metų

Fujifilm Instax fotoaparatas

Tai amžius, kai jūsų vaikai aktyviai leidžia laisvalaikį su draugais, linksminasi, fotografuojasi! Taip – yra manoma, jog būtent nuo 12 metų vaikai pradeda aktyviai domėtis menu. Viena iš prieinamiausių meno formų yra fotografija, o norint ir greitų rezultatų rekomenduojame akimirksniu išlendančias nuotraukas Šiuo metu toks fotografavimo konceptas – itin populiarus. Nors jau seniai žmonės fotografavo su Polaroid, šie fotoaparatai jau praeityje. Naujasis mados šauksmas – Fujifilm Instax. Galite neabejoti – ši dovana nustebins jūsų vaiką labiau, nei tikėjotės.

Vaikams nuo 16 metų

Elektrinis paspirtukas

Neabejojame, jog jūsų vaikas jau pasiruošęs vienas keliauti į mokyklą ar universitetą. O jeigu pastarasis dar ir ypač nori sergėti gamtą, puikiai tiks elektrinis paspirtukas, leidžiantis nukeliauti visur, kur norisi. Ne tik greičiau, bet ir tikrai stilingiau. Dovanos paaugliams dažniausiai pareikalauja ir didesnio biudžeto, tačiau, nepamirškite, Kalėdinę dovaną visada galima kombinuoti ir su gimtadienine, ar kooperuotis su seneliais!

Neišsirinkote tinkamos dovanos? Nieko baisaus. Dovanų idėjos mirgėte marga Kaledos.lt platformoje. Kas tai bebūtų – dovanos tėvams, dovanos vaikams ar mylimajam – užsukę rasite viską ir net daugiau. Pasiruošę inspiruotis?

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės