Connect with us

Įmonės

Kalėdinės dovanos, kurios neabejotinai nudžiugins jūsų vaiką

Paskelbta

Visai ne paslaptis, jog artėjant gražiausioms metų šventėms, daugelis svarsto ką padovanoti vaikams Kalėdų proga. Tiek daug galvojame ne dėl to, kad stinga žinių apie vaiką ar elementarius jo pomėgius – veikiausiai, šį klausimą sufleruoja noras rasti tą pačią pačiausią dovaną savo brangiam vaikui. Paskutinės minutės dovanomis dažniausiai tampa prie prekystalio pagriebtas žaislas, ar pirmoji parduotuvės konsultanto pasiūlyta idėja, tad norint iš tiesų nudžiuginti vaiką, verta paanalizuoti, kas vaikui būtų naudinga, užtikrintų tobulėjimą. Jeigu jums įgriso nuolatinės kelionės į prekybcentrius, ieškant tinkamo daikto – išsirinkite dovaną iš žemiau esančių pasiūlymų ir taupykite laiką – žinodami ko tiksliai norite greičiau pasieksite finišą, o rezultatas jus nudžiugins pačius.

Vaikams iki 2 metų

Lavinimo lentos

Tokio amžiaus vaikams ypač svarbu lavinti smulkiąją motoriką. Kodėl tai svarbu? Lavindami rankų pirštus, plaštakas ir riešus, skatinate vystytis galvos smegenų zonoms, atsakingoms už kalbą. Norite prisidėti prie lavinimo? Nupirkite savo vaikui užimtumo-lavinimo lentą, dar žinomą kaip “Busy Board”.

 

Vaikams nuo 2 metų

Vigvamai-palapinės

Ne paslaptis, jog tokio amžiaus vaikai dievina slėpynes ir žaidimus. Jiems ypač svarbu susikurti savo asmeninę aplinką ir turėti savo slėptuvę. O turint slėptuve – tampi įdomus, mistiškas, unikalus. Tam puikiai tiks vigvamas-palapinė. Mažieji ten temps savo mėgstamus žaislus, slėps maisto atsargas. Iš esmės – jiems patiks ten leisti savo laisvalaikį ar pasikviesti užeiti mažuosius draugus. Be to – vigvamas itin gražiai atrodys jūsų namų interjere.

Vaikams nuo 5 metų

Aitvaras

Galbūt pasirodys, jog penkiamečiai – įnoringi, jiems reikia išmaniųjų telefonų, elektirnių paspirtukų ir įvairiausių kitų elektronikos prietaisų. Žinoma – visų auklėjimas skirtingas, visi auga skirtingoje aplinkoje, tačiau, mokslininkai sako, jog 5-8 metų vaikams reikia ypač daug tėvų dėmesio. Norint laiką leisti kartų, reikia susigalvoti bendrą veiklą. Viena tokių – aitvaro laidymas. Galbūt nuskambės primityviai, bet aitvaras – ne tik puikus pretekstas daugiau laiko leisti drauge, bet ir aktyviai praleisti valandą ar dvi. Vėjo pagautas aitvaras suteiks daug laimės jūsų vaikui, o jo šypsena, be abejonės, nudžiugins ir jus.

Vaikams nuo 8 metų

Gaublys arba žemėlapis

Tai amžius, kai vaikai aktyviai pradeda domėtis pasauliu. Ką turime galvoje? Jiems pradeda būti įdomios kitos valstybės, įvairi gamta, gyvūnai. Jie pradeda būti žingeidūs, norėti keliauti, pažinti, tyrinėti ir sužinoti daug įvairiausių dalykų apie mūsų planetą. Dėl šios priežasties pravartu vaikui nupirkti šviečiantį arba magnetinį gaublį arba didžiulį žemėlapį, kuriame vaikas galėtų pažymėti aplankytas vietas, arba tas šalis, į kurias nuvykti labiausiai norėtųsi. Gaublys ar žemėlapis ne tik padės domėtis pasauliu – jis taip pat puikiai papuoš jūsų vaiko kambarį.

Vaikams nuo 12 metų

Fujifilm Instax fotoaparatas

Tai amžius, kai jūsų vaikai aktyviai leidžia laisvalaikį su draugais, linksminasi, fotografuojasi! Taip – yra manoma, jog būtent nuo 12 metų vaikai pradeda aktyviai domėtis menu. Viena iš prieinamiausių meno formų yra fotografija, o norint ir greitų rezultatų rekomenduojame akimirksniu išlendančias nuotraukas Šiuo metu toks fotografavimo konceptas – itin populiarus. Nors jau seniai žmonės fotografavo su Polaroid, šie fotoaparatai jau praeityje. Naujasis mados šauksmas – Fujifilm Instax. Galite neabejoti – ši dovana nustebins jūsų vaiką labiau, nei tikėjotės.

Vaikams nuo 16 metų

Elektrinis paspirtukas

Neabejojame, jog jūsų vaikas jau pasiruošęs vienas keliauti į mokyklą ar universitetą. O jeigu pastarasis dar ir ypač nori sergėti gamtą, puikiai tiks elektrinis paspirtukas, leidžiantis nukeliauti visur, kur norisi. Ne tik greičiau, bet ir tikrai stilingiau. Dovanos paaugliams dažniausiai pareikalauja ir didesnio biudžeto, tačiau, nepamirškite, Kalėdinę dovaną visada galima kombinuoti ir su gimtadienine, ar kooperuotis su seneliais!

Neišsirinkote tinkamos dovanos? Nieko baisaus. Dovanų idėjos mirgėte marga Kaledos.lt platformoje. Kas tai bebūtų – dovanos tėvams, dovanos vaikams ar mylimajam – užsukę rasite viską ir net daugiau. Pasiruošę inspiruotis?

Skaityti toliau
Spauskite norėdami komentuoti

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įmonės

Vieta šventei tikros magijos apsuptyje – kur tokią rasti Kaune?

Paskelbta

Vienas pagrindinių sėkmingos ir įsimintinos šventės atributų – tinkamai parinkta vieta. Juk visada norisi užtikrinti, kad šventės dalyviai, šiai pasibaigus, su savimi išsineštų pačius geriausius įspūdžius ir dar ilgai prisimintų svarbiausias akimirkas. Tokią vietą Jūsų šventei Kaune siūlo „Lost escape“, kur pasisėdėjimą pokylių salėje galėsite suderinti su magijos ir paslapčių kupinu pasauliu, atsiveriančiu čia įrengtuose pabėgimo kambariuose.

Aleksote, Seniavos pl., įrengta erdvė dėl galimybės sutalpinti apie 30-40 žmonių, gali tapti puikiu pasirinkimu tiek įmonės vakarėliui, tiek komandos formavimo – team-building’o renginiams, tiek įspūdingo gimtadienio šventei ar smagiam draugų kompanijos pasisėdėjimui. Nesvarbu, kokią šventę nuspręstumėte čia surengti – neužmirštami įspūdžiai garantuoti!

Pramogos – visų poreikiams

Naujai įrengtoje salėje šventės svečiams nuobodžiauti tikrai nebus kada – čia kiekvienas ras sau patinkantį užsiėmimą. Sporto entuziastai čia turės galimybę išmėginti stalo futbolą, šiuolaikinių technologijų gerbėjai galės pasinerti į virtualios realybės pramogas ar išbandyti jėgas Playstation žaidimuose, o norintieji pabendrauti gamtos apsuptyje, tai galės padaryti erdvioje lauko terasoje. Šventės dalyviams neteks sukti galvos ir dėl to, kur palikti automobilį – čia savo transporto priemonę galėsite saugiai pasistatyti aptvertoje automobilių stovėjimo aikštelėje. Tad išmetus iš galvos visus rūpesčius, beliks atsipalaiduoti ir mėgautis švente!

Galimybė nusikelti į kitus pasaulius

Norint savo šventei suteikti dar daugiau magiškų atspalvių, toli keliauti neteks – tame pačiame pastate įrengti ir du pabėgimo kambariai, kurie leis apsilankyti burtininko irštvoje ar trumpam persikelti į praeitį. Pirmajame kambaryje turėsite valandą laiko burtininko name surasti nemirtingumo eliksyrą, o antrajame, „Steampunk“ – laiku atgal sugrįšite į pramonės perversmo laikotarpį! „Lost escape“ įkūrėjo Evaldo teigimu, apimti adrenalino, lankytojai, įveikę užduotis viename kambaryje, dažnai iš karto skuba ir į antrąjį: „Visi būna kupini emocijų, susijaudinę, džiaugiasi, kad įveikė užduotis. Jaučiasi komandinė dvasia, kad kartu išsprendė galvosūkius. Jaučiamas ir adrenalinas, neretai jo veikiami žmonės nori eiti išbandyti jėgas iš karto kitame kambaryje.“

Apsilankymas pabėgimo kambariuose suteikia ir puikią galimybę šventės dalyviams sutvirtinti tarpusavio ryšius, mat kai kurios užduotys reikalauja itin gero vienas kito supratimo ir susikalbėjimo. „Pabėgimų kambariuose labai svarbu komandinis darbas. Yra nemažai užduočių, kurių vienas žmogus negali niekaip įvykdyti, todėl būtina dirbti kartu, padėti vienas kitam, dalintis idėjomis. Komandos, kurios dirba kartu, dažniausiai ištrūksta iš kambario geresniu laiku, todėl visada primename būti komandiškiems“, – pasakoja Evaldas.

Jeigu norite neužmirštamos šventės, kupinos magiškų akimirkų – rezervuokite laiką „Lost escape“!

 

Skaityti toliau

Įmonės

Automobilio pardavimas vos per kelias valandas – misija įmanoma!

Paskelbta

Nuo liepos 1 d. Lietuvoje įsigaliojus naujam automobilių taršos mokesčiui, šių prekyba kiek stabtelėjo, mat dalis ketinančių įsigyti naują transporto priemonę, dabar priversti dar kartą apgalvoti šį sprendimą. Situacija tapo sudėtingesnė ir tiems, kurie savo automobilį siekia parduoti – dėl naujojo mokesčio, kurio dažnas nenori mokėti, dabar pirkėją surasti gali būti žymiai sunkiau. Tačiau tikru išsigelbėjimu čia gali tapti automobilių supirkėjai, kurie yra pasirengę užtikrinti itin greitą ir paprastą pardavimo procesą.

Automobilių supirkimo paslauga – puiki galimybė tiems, kurie savo seną, nebenaudojamą ar tiesiog jau pabodusį automobilį nori parduoti kaip įmanoma greičiau ir neapsikrauti galybės dokumentų tvarkymu.

Pagrindiniai žingsniai

Norintiems pasinaudoti automobilių supirkimo paslauga gali kilti keletas klausimų – nuo ko, visų pirma, reikėtų pradėti? Kaip vyksta visas procesas? Šia veikla užsiimantis Aurimas Valuckas teigia, kad procesas itin paprastas ir susideda iš kelių pagrindinių žingsnių. Pirmiausiai, asmuo, norintis parduoti automobilį, turėtų susisiekti su supirkėjais ir pasiūlyti jiems savo transporto priemonę. Tuomet klientui užduodami klausimai apie automobilio būklę, jo eksploataciją, defektus, techninę apžiūrą ir pan. Susitarus dėl abiem pusėms tinkančios kainos, klientų prašoma elektroniniu paštu atsiųsti parduodamo automobilio nuotraukas. Galiausiai, supirkėjams įvertinus visus aspektus, šie atvyksta išsivežti automobilio.

Viskas klientų patogumui

Automobilių supirkimo paslauga nuo įprastinio automobilių pardavimo proceso skiriasi tuo, kad čia klientui atkrenta daugybė rūpesčių ir viskas atliekama taip, kad pardavimas būtų įvykdytas kuo sklandžiau ir operatyviau. Paklaustas apie pagrindinius tokios paslaugos privalumus, Aurimas įvardija būtent išskirtinai greitą pardavimą. Automobilių supirkimu užsiimantis vyras teigia, kad gavus pasiūlymą, supirkėjai gali atvykti pas klientą į bet kurį Lietuvos miestą vos per kelias valandas.

Prie privalumų sąrašo dar reikėtų pridėti ir tai, kad klientai į supirkėjus gali kreiptis bet kurią savaitės dieną – paslauga teikiama tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais, tiek net ir šventinėmis dienomis. Čia visada galima susitarti dėl patogiausio laiko, todėl nereikia jaudintis, kad norint aprodyti automobilį teks išsiprašyti iš darbo ar aukoti kitos veiklos laiką. „Klientui rūpintis niekuo nereikia. Mes atvykstame į vietą patys, jei reikia išsivežame automobilius ir, be abejonės, sutvarkome reikiamus dokumentus“, – teigia Aurimas. Dokumentų pildymas ne tik užima nemažai laiko, tačiau reikalauja ir tam tikrų specifinių žinių, Todėl faktas, kad nereikės sukti galvos dėl įvairios dokumentacijos tvarkymo, gerokai palengvina ir pagreitina visą pardavimo procesą.

Norėdami pasinaudoti automobilių supirkimo paslauga, galite kreiptis telefonu 869399905 arba elektroniniu paštu autoopirkimas@gmail.com

Skaityti toliau

Įmonės

Kobido masažas – kūno ir proto atgaiva

Paskelbta

„Saulėja SPA“ masažuotoja Viktorija teigia, kad šimtametė kobido masažo technika, kurią praktikuoja jau ketverius metus, skirta atpalaiduoti kūną, nuraminti protą, suaktyvinti kraujotaką ir sustiprinti veido odos raumenis. 

Pasak masažuotojos, kobido masažas yra ypatinga technika, paremta šimtmečių tradicijomis. Tačiau ši technika išsiskiria sudėtingumu, kadangi rankoms tenka nemenkas krūvis – atliekama daug skirtingų judesių. „Kobido masažas yra paremtas vibracijos principu, reikia turėti tikslią pirštų ir plaštakų veiklą, o riešai turi būti labai atpalaiduoti, todėl masažas atpalaiduoja tiek kūną, tiek protą“, – apie masažo techniką pasakoja Viktorija.  

„Masažo technika per šimtus metų labai mažai pakito, išliko vibracijos principas, yra labai daug švelnių, glostomųjų, stuksenimo ir tempimo judesių. Taip pat masažas apima ir visą kūną“, – teigia masažuotoja.

Specialistė akcentuoja, kad labai svarbus ir pasiruošimas masažui. Prieš procedūrą atliekamas demakiažas ir viso kūno atpalaidavimas bei veido tonizavimas. 

Masažuotojos teigimu, procedūra gali būti atliekama visiems, tačiau ji pabrėžia, kad masažą ypatingai mėgsta vyrai, nes „labai gerai įsimasažuoja kaklas, pečių juosta, galva.“ 

„Moterys šį masažą dažniausiai renkasi dėl veido ovalo pakėlimo. Gali rinktis moterys, kurios yra numetusios svorio, nes tarkim, fiziniai pratimai labai gerai tonizuoja kūną ir sustiprina raumenis. Veido masažas tonizuoja ir sustiprina veido raumenis“, – priežastis, kodėl masažą renkasi moterys, nurodo masažuotoja. 

Kobido masažo nauda

Po masažo, trunkančio 1–1,5 val., oda tampa skaistesnė, nes suaktyvėja kraujotaka ir atsinaujina ląstelės.

„Masažo kursą kiekvienam klientui specialistas turėtų sudaryti individualiai pagal odos tonusą ir veido odos būklę. Idealus atvejis – septyni masažai kas keturias, penkias dienas. Po to rekomenduojama papildoma sesija – vienas masažas per mėnesį ar dvi savaites, bet vėlgi reikėtų atsižvelgti į odos būklę“, – pasakoja pašnekovė. 

Taip pat kobido masažas tinka žmonėms, patyrusiems paralyžių ar kamuojamiems spazmų. 

Masažo kilmė

„Masažas yra kilęs iš Japonijos, <…> atsirado 1472 metais. Sakoma, kad du meistrai norėjo išsiaiškinti, kuris yra geresnis ir susirungė, tačiau rungties nei vienas nelaimėjo, kadangi jie abu buvo sukaupę labai didelį žinių bagažą. Galiausiai jie nusprendė savo jėgas suvienyti ir atidarė mokyklą, kurioje ir atsirado tas masažas“, – pasakoja masažuotoja Viktorija.

Daugiau apie masažą žiūrėkite vaizdo įraše:

Skaityti toliau

Skaitomiausi