Naujienos

Kalėdinė akcija „DALINKIME GERUMĄ“

0

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Prieš pačias gražiausias metų šventes Šv. Kalėdas „Dainavos“ bendruomenės centro „Draugystė“ pirmininkė  Pašilės seniūnaitė Danutė Macenkaitė organizuoja Kalėdinę akciją „DALINKIME GERUMĄ“. Šios akcijos metu lanko Kauno klinikose chemoterapiniame skyriuje besigydančius mažuosius ligoniukus.

Gruodžio mėn. 8d. kartu su būriu svečių Jungtinės metodistų bažnyčios atstovais bei Kauno miesto  išrinktų LR Seimo narių padėjėjomis  Neringa Žirnyte, Lina Pranaite, Gintare Dušenkaite, Akvile Kaminskaite aplankė šio skyriaus mažuosius ir pradžiugino  juos kalėdinėmis  dovanelėmis. Metodistų bažnyčios atstovai vaikučiams padovanojo spalvingus šiltus drabužėlius.

Nevaikštančius mažuosius ligoniukus svečiai aplankė jų palatose, pabendravo su vaikučius slaugančiais artimaisiais ir  įteikė jiems  dovanėlių.

Bendruomenės centras vaikučiams padarė dar ir staigmeną, vėl juos aplankė šunelis. Mažuosius ligoniukus labai pradžiugino  jų mylimas iš   kaniterapinės pagalbos centro atvestas šunelis  Trepsiukas. Jis mielai glaudėsi prie jų, leidosi glostomas ir atidžiai klausėsi šeimininkės Ainos komandų.

LR Seimo narių padėjėjos mažiesiems ligoniukams ir jų  mamytėms  perdavė jų palinkėjimus greičiau pasveikti ir Šv. Kalėdas sutikti savo šeimose.

Centriniame Kauno turguje – tik natūralias uogas savo gaminiams naudojanti desertinė „Prisirpom“

Atsisveikinant centro pirmininkė Danutė Macenkaitė palinkėjo mažiesiems  ligoniukams ir jų mamytėms sveikatos ir ištvermės, o skyriaus personalui padėkojo už rūpestingumą ir dėmesį  vaikučiams.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”2729,2730,2731″][/vc_column][/vc_row]

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos