LietuvaKaip suvaldyti emocijas ir išlikti ramiam stresinėse situacijose?

Šalyje esant ekstremaliai situacijai, nerimas gali tapti nemaloniu palydovu netgi tiems, kurie iki šiol tokių sutrikimų neturėjo. Šiuo metu labai svarbu rasti būdų nepasiduoti neigiamai įtakai, išlikti ramiems ir išsaugoti gebėjimą blaiviai mąstyti. Tačiau kaip tai padaryti? Į šį klausimą atsako emocijų paleidimo trenerė Aušra Bružienė. 

Aušra jau šeštus metus, taikant emocijų paleidimo praktiką, padeda žmonėms ir drąsiai patvirtina, kad emocijų paleidimai yra labai efektyvus įrankis susitvarkyti su savo jausmais ir emocijomis. Nemalonūs pojūčiai gali pasireikšti įvairiai – tai gali būti varginančios įkyrios, pasikartojančios mintys, nemalonios emocijos, baimė, nerimas, galvoje vis besisukantys baisūs ateities scenarijai ir kiti – nepriimtini bei apsunkinantys vidiniai pojūčiai.

Tai ypatingai aktualu esant pastarųjų dienų situacijai, kada mums visiems kyla daug įvairių baimių, nerimo, stipraus streso.

Emocijų paleidimas – tai tarsi kitokia elgesio strategija, kuri padeda įnešti daugiau ramybės ir priėmimo į dabarties momentą.

“Šiomis žiniomis noriu pasidalinti ir su Tavimi. Išmoksi kaip šia praktika naudotis, kuri yra labai paprasta, tačiau efektyvi, mokanti priimti ir suprasti tiek savo, tiek aplinkinių jausmus ir emocijas”, – kviečia Aušra.

Jeigu šiuo metu jaučiate psichologinę, emocinę įtampą, Aušra pasidalins šia praktika jau šį TREČIADIENĮ, Kovo 25 d., 12:00, Facebook grupėje.

Ši grupė skirta paremti, palaikyti šiuo sunkiu periodu: maistu, būtinomis prekėmis bei kita pagalba, reikalinga žmogui. Taip pat, kasdien vyksta LIVE transliacijos, kuriose savos srities specialistai NEMOKAMAI dalinasi savo patirtimi bei žiniomis su tikslu edukuoti, įkvėpti, motyvuoti, palaikyti.

 

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up